معرفی اساتید دانشگاه علمی کاربردی گیم

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   25 بهمن 1391-13 February 2013بازدید 1462


معرفی  اساتید دانشگاه علمی کاربردی گیمجلسه معارفه اساتید دانشگاه علمی کاربردی گیم با حضوربهروز مینایی مدیرعامل و محمد بیطرف قائم مقام بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار شد.پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، در این جلسه سیدادریس مستقیم به عنوان استاد رشته طراحی پایه و استاد هادی یادگاری به عنوان استاد درس مبانی هنرهای تجسمی، حسام بنی اقبال به عنوان استاد درس های داستان نویسی و زیبا شناسی و جعفر بختیار به عنوان استاد درس کارگاه عمومی رایانه و کاربینی معرفی شدند.

همچنین بازی سازی رایانه‌ای به عنوان یک رشته دانشگاهی با تلاش این بنیاد در دفتر برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی به تصویب رسیده است.

رشته - گرایش های جدید به نام های ˈکاردانی فنی بازی سازی رایانه ایˈ، ˈکاردانی حرفه ای کارگردانی و طراحی بازی های رایانه ایˈ و ˈکاردانی حرفه ای کارگردانی هنری بازی های رایانه ایˈ در دفتر برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه جامع علمی- کاربردی به تصویب رسیده است.

ایجاد اشتغال در بخش صنعت، آموزش نیروی انسانی متخصص و متعهد با هدف تثبیت اقتدار فرهنگی ایران در جهت سند چشم انداز توسعه با توجه به پیشینه غنی فرهنگی اسلامی از اهداف اصلی راه اندازی این رشته ها درسطوح تحصیلات عالیه بوده که تدوین سرفصل و برنامه های درسی آن با همکاری ˈبنیاد ملی بازی های رایانه ایˈ صورت گرفته است.** توجه همزمان به آموزش تئوری و عملی در عرصه گیم ضروری استمدیر بخش طراحی بازی رایانه ای انستیتو ملی بازی سازی به تربیت نیروی متخصص در زمینه گیم اشاره کرد و گفت: آموزش تئوری و عملی در کنار یکدیگر بازده مناسبی را برای کار آموزان به همراه دارد.

متین ایزدی به راهکارهای آموزش تربیت نیروی انسانی متخصص برای حضور در عرصه گیم اشاره کرد و افزود: با توجه به کمبود نیروی متخصص در صنعت بازی های رایانه ای نیاز به تربیت نیروی انسانی بیشتر از گذشته مشاهده می شود.

وی ادامه داد: رفع مشکل کمبود نیروی انسانی نیازمند یک راهکار مناسب در جهت تربیت نیروی جدید است.

استاد گیم انستیتو ملی بازی سازی، تربیت نیروی انسانی را نیازمند دو مدل تربتی دانست و گفت: ˈمدل تئوری و مدل کار عملی ˈ باید در کنار هم قرار گیرد تا نتیجه مطلوب برای کار آموزان را دربرداشته باشد.

به گفته وی، کارآموزان در عرصه های هنری نظیرسینما، موسیقی و حتی گیم تصور می کنند تنها علاقه داشتن به این که یک سوپر استار سینما شوند یا یک موسیقیدان مشهور یا یک تولید کننده بزرگ گیم برایشان کافی است اما زمانی که وارد مراکز آموزشی می شوند و از نزدیک با مشکلات روبه رو می شوند در میانه راه دست از کار می کشند و این روند تراز ورودی و خروجی را بهم می زند.


معرفی اساتید دانشگاه علمی و کاربردی

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها