امضا کردن تفاهم نامه میان دانشگاه آزاد و موسسه استاندارد قزوین

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   29 بهمن 1391-17 February 2013بازدید 656امضا کردن تفاهم نامه میان دانشگاه آزاد و موسسه استاندارد قزوینبه منظور بهره‌برداری از توانایی‌های علمی و توسعه همکاری، تفاهمنامه همکاری‌های علمی ـ پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و اداره‌کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قزوین به امضا رسید.
پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در راستای اهداف سند چشم‌انداز و سیاست‌های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای بهره‌مندی مستمر و نهادمند از خرد جمعی و از آن جایی که ارتباط و همکاری بین مؤسسات علمی ـ پژوهشی و آموزشی می‌تواند به ارتقای کمی و کیفی هدف‌ها و برنامه‌های مشترک یاری برساند، این تفاهمنامه به امضا رسید.

قرارداد علمی ـ پژوهشی بین این دو نهاد با هدف استفاده از توانایی‌های علمی و توسعه همکاری آموزشی، تحقیقات و فناوری در راستای استمرار ارتباط سازمان یافته و به منظور برطرف کردن نیازهای متقابل امضا و به مرحله اجرایی منجر شد.

از موضوعات مهم این تفاهمنامه می‌توان به اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مشترک مورد نیاز طرفین، همکاری در برگزاری دوره‌های تخصصی و آموزشی حمایت‌های مادی و معنوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قزوین از پایان‌نامه‌های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاد اسلامی قزوین منطبق با استاندارهای دانش‌بنیان، گذراندن دوره‌های کارآموزی دانشجویان در اداره کل استاندارد مرتبط با نوع فعالیت اعلام شده از سوی اداره کل استاندارد و برگزاری سمینارها و نمایشگاه‌های تخصصی مشترک اشاره کرد.

این تفاهمنامه از اول دی ماه سال جاری به مدت دو  سال به امضا رسیده و در صورت تمایل و تداوم فعالیت‌های مشترک هر یک از طرفین قابل تمدید است.


تفاهم نامه دانشگاه آزاد و استانداری قزوین دانشگاه دانشگاه آزاد موسسه استانداری قزوین

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها