تجلیل از 36 معلم نمونه دهدشتی در مراسم سالروز تأسیس امور تربیتی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   09 اسفند 1391-27 February 2013بازدید 759تجلیل از 36 معلم نمونه دهدشتی در مراسم سالروز تأسیس امور تربیتیهمایش سالروز تأسیس امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی با شرکت بیش از 250 نفر از معاونان، مربیان، مشاورین تحصیلی و مسئولان شهرستانی و استانی در دهدشت برگزار شد.

پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، همایش سالروز تأسیس امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی با شرکت بیش از 250 نفر از معاونان، مربیان، مشاورین تحصیلی و مسئولان شهرستانی و استانی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهدشت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام مصطفی شجاعیان با بیان اهمیت مقوله تربیت اظهار داشت: کار تربیت و پرورش از وظایف اساسی پیامبران بود و  امروز مربیان آموزش و پرورش این رسالت سنگین را قبول کرده‌اند و بر دوش دارند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اصلاح رابطه انسان با خدا، با خود، با جامعه، با طبیعت و تاریخ را از وظایف اساسی تربیت اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: تربیت باید تأثیرگذار باشد و چنانچه صحیح و مطلوب نباشد، افرادی خشن و پلید تحویل جامعه داده می‌شود.

وی، بصیرت‌افزایی را اصلی مهم در جامعه اسلامی برشمرد و تصریح کرد: در سال تحصیلی جاری یک هزار و 500 جلسه بصیرت‌افزایی برای دانش‌آموزان برپا شد که در این بین شهرستان کهگیلویه سهم بسزایی داشته است.

در ادامه حجت‌الاسلام سیدنصیر حسینی، امام جمعه دهدشت ابراز داشت: رنج‌های حاکم بر جهان به علت عدم تربیت صحیح انسان‌ها است و چنانچه تربیت صحیح صورت پذیرد، شاهد این همه بی‌عدالتی و خشم میان جوامع گوناگون نخواهیم بود.

وی، آموزش همراه تربیت را اصلی مهم در جامعه اسلامی خواند و بیان داشت: در سایه همین آموزش‌ها و تربیت صحیح انسانی است که امروزه انسان‌هایی ارزشمند و توانمند با تدبیر و توانمندی‌های خاص چرخه این مملکت اسلامی را می‌چرخانند.

حسینی یادآور شد: امروزه جوانان این مرز و بوم در میان ملت‌ها و جوامع گوناگون نام ایران اسلامی را در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی و تربیتی بر قله‌های افتخار برافراشته‌اند.

به گزارش فارس، در پایان این همایش 36 نفر از معاونان، مربیان و مشاورین دوره‌های مختلف تحصیلی مورد تجلیل قرار گرفتند.


تجلیل از معلم نمونه دهدشتی امور تربیتی مراسم سالروز تاسیس امور تربیتی

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها