رونمایی از سایت ستاد عمره و عتبات دانشگاهی و شبکه اجتماعی زمزم

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   15 اسفند 1391-05 March 2013بازدید 1032

رونمایی از سایت ستاد عمره و عتبات دانشگاهی و شبکه اجتماعی زمزم


سایت اینترنتی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و شبکه اجتماعی زمزم، امروز همزمان با گردهمایی دومین همایش راز عروج ویژه دانشجویان پسر سال 1392 دانشگاه های تهران و البرز رونمایی می شود.پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش ایرنا براساس اعلام مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، مدیر روابط عمومی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: قالب جدید سایت لبیک در اواخر امسال بارگذاری شده است و به صورت آزمایشی در دسترس عموم قرار گرفته که این سایت امروز، دوشنبه 14 اسفند در همایش ˈراز عروجˈ به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.

ˈبیژن لطفیˈ افزود: یکی از ویژگی های اصلی سایت جدید، شبکه اجتماعی زمزم است که با هدف تولید و نشر محتوای مرتبط با حوزه حج و زیارت به صورت مخاطب محورانه راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: شبکه اجتماعی زمزم در دسترس تمامی مخاطبان سایت اینترنتی لبیک قرار دارد و کسانی که تاکنون در سایت لبیک ثبت نام کرده اند، می توانند با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد آن شوند و کسانی که تاکنون در سایت ثبت نام نکرده اند نیز می توانند به راحتی و بدون محدودیت در شبکه اجتماعی زمزم ثبت نام کنند.

به گفته لطفی، این شبکه به صورتی برنامه ریزی شده که بعد از ثبت گروه های جدید با توجه به استان، زمان اعزام و نوع کاروان جهت عضویت به مخاطبین پیشنهاد داده خواهد شد و همچنین عمره گزاران بعد از ورود به شبکه و تکمیل موارد خواسته شده به صورت سامانه ای می توانند با هم کاروانی های خود ارتباط برقرار کنند.

مکتوبات اعم از دل نوشته، شعر، سفرنامه، حالات معنوی، عکس و فیلم بخشی از محتوایی است که قابل نشر در شبکه اجتماعی زمزم است و مخاطبان می توانند نسبت به محتوای منتشر شده دیگران اظهار نظر کنند.

بعد از ثبت اولیه محتوا توسط کاربران، سرگروه های اصلی شبکه( گروه عمره، عتبات و عمومی) مطالب را تایید و منتشر می کنند که این تایید صرفا جهت هماهنگی و هم مضمونی مطالب منتشر شده، خواهد بود.عتبات دانشگاهی ثبت نام عمره سایت عمره سایت عمره دانشجویی

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها