اذعان اساتید دانشگاه‌های مسکو به انتخابات پرشور ایران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   26 خرداد 1392-16 June 2013بازدید 566اذعان اساتید دانشگاه‌های مسکو به انتخابات پرشور ایران

دبیر انجمن اسلامی مسکو گفت: اساتید دانشگاه‌های مسکو اذعان دارند که در هیچ جای دنیا فضای انتخاباتی به فعالی و پر شوری انتخابات ایران نیست و این بیانگر فهم و شعور سیاسی بالای مردم است.

مسعود مستأجران دبیر انجمن اسلامی مسکو در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: مطمئنا حضور پرشکوه و حماسی مردم در انتخابات نشانه عمق اعتماد آنها به نظام جمهوری اسلامی و نیز اجرای سالم و مطابق با قانون انتخابات در جمهوری اسلامی ایران است و تنوع و تکثر کاندیداها از جریانات مختلف در انتخابات نیز موید همین اعتماد و اعتقاد قلبی است.

وی خاطرنشان کرد: حضور پر شور و دشمن شکن مردم ایران اسلامی تایید دیگری بر کارآمد و کارآیی موفقیت نظام سیاسی و حکومتی جمهوری اسلامی است و یک اسوه و یک الگوی بسیار موفق و کارآمد برای دیگر ملت‌های مسکمان و آزادی خواه جهان به شمار می‌آید.

مستاجران ادامه داد: شاید برایتان جالب باشد که در مسکو اساتید دانشگاهی که بنده با آنان در ارتباط بودم نیز پیگیر  مسایل انتخابات ایران بودند و برای آنها بسیار قابل توجه و جالب بود و به این نکته اذعان داشتند که در هیچ جای دنیا فضای انتخاباتی به این فعالی و پر شوری نیست و این نشان دهنده فهم و شعور سیاسی بالای مردم ایران است.

دبیر انجمن اسلامی مسکو در ادامه سخنانش تصریح کرد: حضور پر شور ملت ایران نشان دهنده وقت شناسی و دشمن شناسی ملت عزیزمان است که همیشه با درک عمیق از مسایل داخلی و بین المللی با حضور فعال خودشان در عرصه‌های حساس پشتیبان و حامی جمهوری اسلامی بوده‌اند.

مستاجران تاکید کرد: یقینا این حضور لبیک به ندای مقام معظم رهبری و نشان دهنده عمق ارتباط قلبی و معنوی  بین امام و امت است و قطعا برای ناظران بیرونی نیز نشان از پشتیبانی و پشتوانه عظیم مردمی از جمهوری اسلامی و استحکام و پایداری نظام سیاسی در کشور است.

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امیدواریم که این حماسه بزرگ که با لطف خداوند و به دست مردم شریف و غیرتمند ایران اسلامی عزیز رقم خورده با درایت و تدبیر همه مسئولین و نامزدها و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری موجب پیشرفت و اعتلا و عزتمندی هرچه بیشتر کشورمان در عرصه‌های بین المللی باشد.


اساتید دانشگاه‌های مسکو انتخابات پرشور ایران

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها