ظرفیت نخبگان علمی در دولت جدید

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   26 خرداد 1392-16 June 2013بازدید 746ظرفیت نخبگان علمی در دولت جدید

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها، تاکید کرد: انتظار می‌رود از ظرفیت کارشناسی دانشگاهیان و نخبگان علمی در دولت جدید کمال استفاده به عمل آید و طرح‌ها و برنامه‌ها با نظر تخصصی آنها پیگیری شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدیان گفت: امیدواریم رئیس جمهور منتخب مردم این رأی مردم را قدر بداند و همانطور که آنها حماسه سیاسی را برپا کردند او نیز حماسه اقتصادی را با تکیه به توان ملت عزیز و استقامت در برابر زیاده خواهی های دشمن و حفظ عزت و بزرگواری این مردم به پادارد.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها ادامه داد: ملت بزرگ ایران شعور سیاسی و موقعیت شناسی خود را بار دیگر به اثبات رساندند، این حضور قدرتمند مردم معادلات منطقه و جهان را به نفع ایران اسلامی تقویت خواهد کرد و ما با گام جدید به اهداف راهبردی خود نزدیکتر خواهیم شد.

وی افزود: امسال مقام معظم رهبری سال 92 را سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری کردند و به تناوب از مردم ایران دعوت کردند که با حضور حداکثری خود با وجود گرایش‌های مختلف سیاسی در صحنه انتخابات حاضر شوند تا موجب مأیوس شدن دشمنان شوند و خوشبختانه این دعوت رهبری با لبیک ملت ایران روبرو شد.

محمدیان خاطرنشان کرد: جا دارد از حضور آگاهانه و توأم با احساس مسئولیت اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویان عزیز تشکر کنیم که در خلق این حماسه نقش موثری ایفا کردند.

عضوشورای عالی انقلاب فرهنگی، اظهار داشت: آمریکایی‌ها در طول این 34 سال نه فقط انتخاب ملت را در ریاست جمهوری به رسمیت نمی‌شناختند، بلکه با دشمنی آشکار موجودیت این ملت را هم تهدید آشکار می‌کردند و به دنبال برگشت زمان آقایی خود برای این ملت بودند که همیشه با تو دهنی این ملت روبرو شدند، موافقت و مخالفت آنها نه تنها اثری در اراده این ملت نمی‌گذارد بلکه آنها را در ادامه دادن این مسیر الهی مصمم‌تر می‌سازد که نمونه آن همین انتخابات امروز ما بوده است.


ظرفیت نخبگان علمی در دولت جدید نخبگان علمی نخبگان علمی در دولت جدید

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها