درخواست دانشگاه علوم پزشکی از رئیس جمهور منتخب

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   27 خرداد 1392-17 June 2013بازدید 656درخواست دانشگاه علوم پزشکی از رئیس جمهور منتخب
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک به انتخاب دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور، درخواست عمل به وعده‌های داده شد با اتکال به نخبگان و دانشگاهیان را داشتند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از مهر، در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران آمده است:

" تجلی اراده جوشان، حماسه حضور و بصیرت والای ملت مسلمان و آگاه در پای صندوق‌های اخذ رأی یک حماسه سیاسی، اسلامی و ملی بود كه بر پندارهای باطل و یاوه گویی‌های مستكبران مداخله جو كه قصد داشتند جمهوری اسلامی ایران را از پشتوانه مردمی خود جدا قلمداد كنند، خط بطلان كشید.

بار دیگر حضور حماسی، آگاهانه، پرشور و کم نظیر مردم همیشه سربلند ایران اسلامی، روز بیست و چهارم خرداد ماه سال حماسه سیاسی و اقتصادی را به یوم ا... دیگری در تقویم افتخارات ایران اسلامی ثبت کرد.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران بر خود واجب می‌داند ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم فهیم، انقلابی و زمان شناس در خلق حماسه سیاسی که خط بطلانی بود بر تمامی نقشه‌های بدخواهان و دشمنان ایران عزیز و سربلند كه مثل همیشه سعی در ایجاد بی اعتمادی و جدایی بین ایرانیان و نظام اسلامی داشتند، این حماسه سیاسی عظیم را به پیشگاه امام عصر - ارواحنا له الفداه -، رهبر عظیم و الشأن انقلاب اسلامی ایران امام خامنه ای  - حفظه الله -، مردم همیشه در صحنه و جامعه خدوم و پاک نهاد حوزه سلامت تبریک عرض نماید.

لذا به منتخب مردم جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی که به مدت چهار سال بار سنگین ریاست جمهوری را به دوش خواهد کشید، تبریک عرض نموده و امید است با استعانت از درگاه ایزدمنان، ظلّ توجهات خاصه حضرت بقیه ا... الاعظم (عج)، تحت حمایت رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای – دامت برکاته -، تجربیات ارزنده خویش و اطرافیان و اتکال به خرد جمعی و نخبگان و دانشگاهیان، در عمل به وعده‌ها و برنامه‌های خود جهت پیشرفت و اعتلای جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی دریغ نفرمایند."


درخواست های دانشگاه ها از ریاست جمهور درخواست دانشگاه علوم پزشکی از رئیس جمهور منتخب درخواست دانشگاه علوم پزشکی از رئیس جمهور

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها