شروع بازسازی و تعمیر خوابگاههای دانشگاه صنعتی شریف

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   08 تیر 1392-29 June 2013بازدید 568شروع بازسازی و تعمیر خوابگاههای دانشگاه صنعتی شریف
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی شریف بالای 40 سال قدمت داشته و نیازمند بازسازی هستند از این رو برای تابستان امسال کار بازسازی را آغاز کرده ایم.

دکتر محمود بهمن آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این مطلب که خوابگاه های دانشگاه نیازمند بازسازی است، گفت: قدمت برخی از خوابگاه های دانشگاه صنعتی شریف بیش از 40 سال بوده و نیازمند بازسازی است.

وی با اشاره به آغاز بازسازی خوابگاه‌های قدیمی، خواستار همکاری دانشجویان خوابگاهی با مسئولان دانشگاه شد و افزود: درحال حاضر بازسازی خوابگاه های قدیمی آغاز شده و برای پیشبرد این مساله نیازمند این هستیم که دانشجویان تحصیلات تکمیلی که دارای پروژه هستند یک روز خوابگاه را تخلیه کرده و به خوابگاه دیگری منتقل شوند تا فعالیت مربوط به بازسازی انجام شود.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف افزود: متاسفانه دانشجویان که دارای پروژه هستند علاقه ای به خروج از خوابگاه ندارند و معتقدند خروج از خوابگاه و انتقال به خوابگاه دیگر در روند پروژه آنها اختلال ایجاد می کند در صورتی که این گونه نبوده و با یک روز تخلیه و انتقال به خوابگاه دیگر فعالیت های بازسازی خوابگاه انجام می شود و آنها دوباره می توانند به خوابگاه ها بازگردند.

وی با بیان اینکه اکنون درحال راضی کردن دانشجویان برای تخلیه یک روزه و بازسازی خوابگاه‌ها هستیم تصریح کرد: بازسازی خوابگاه دانشجویان تا اواسط شهریورماه ادامه خواهد داشت.

بهمن آبادی تصریح کرد: خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف دارای چندین بلوک خوابگاهی است که هرساله تابستان تعدادی از آنها تعمیر و تجهیز و بازسازی می شوند همچنین علاوه بر بازسازی خوابگاه هایی که نیازمند تجهیز هستند و تجهیزات آنها مستهلک شده باشد تجهیز می شوند.اخبار روزانه دانشگاه ها اخبار دانشگاه بازسازی خوابگاههای دانشگاهی بازسازی خوابگاه دانشگاه شریف

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها