حل مشکلات دانشگاه هویزه با انتصاب رئیس

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   12 تیر 1392-03 July 2013بازدید 577حل مشکلات دانشگاه هویزه با انتصاب رئیس
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دانشگاه صنعتی هویزه امسال دارای ردیف مستقل شده که با انتخاب و انتصاب رئیس برای دانشگاه مشکلات آن نیز حل می شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر حسن مروتی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت دانشگاه صنعتی هویزه و مشکلاتی که دانشجویان این دانشگاه با آن مواجه هستند، گفت: امسال به دانشگاه صنعتی هویزه ردیف مستقل اختصاص دادند و قرار است برای دانشگاه رئیس نیز انتخاب کنند که با انتصاب رئیس دانشگاه مشکلات دانشجویان حل خواهد شد.

وی ادامه داد: تا کنون بیشتر مشکلات دانشگاه به دلیل عدم برخورداری از یک ردیف مستقل بوده و بر همین اساس هم دانشگاه نمی توانست عضو هیات علمی جذب کند ولی پس از این با توجه به اختصاص ردیف مستقل و ظرفیت عظیم دکتری و کارشناسی ارشد که در کشور فارغ التحصیل شده اند مطمئنا اعضای هیات علمی خوبی جذب این دانشگاه خواهد شد.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز تصریح کرد: در حال حاضر دانشجویان این دانشگاه در دو رشته مهندسی برق و مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی تحصیل می کنند و چون دانشگاه خودش عضو هیات علمی ندارد یعنی ردیفی نداشته که بتواند جذب کند، اعضای هیات علمی برق و مکانیک دانشگاه چمران در این دانشگاه تدریس می کنند.

وی افزود: در حال حاضر هم دانشجویان دانشگاه در یکی از ساختمان های هنرستان آموزش و پرورش استقرار دارند تا زمانی که زمین دانشگاه که حدود 260 هکتار است، احداث شود در حال حاضر دور زمین دیوارکشی شده است.انتصاب مدیر دانشگاه هویزه انتصاب مدیر دانشگاه مدیر دانشگاه هویزه

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها