ميلی منفرد دارای مشی اعتدال و پيرو آرامش در دانشگاه ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   22 امرداد 1392-13 August 2013بازدید 490ميلی منفرد دارای مشی اعتدال و پيرو آرامش در دانشگاه ها

 وزيرعلوم دولت هشتم از «جعفر ميلي منفرد» گزينه پيشنهادي دولت يازدهم براي تصدي مسووليت وزارت علوم را فردي داراي مشي معتدل و پيرو آرامش در دانشگاه ها توصيف كرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از «جعفر توفيقي» روز سه شنبه به خبرنگار فرهنگي ايرنا گفت: ميلي منفرد از نيروهاي بسيار باسابقه در مديريت وزارت علوم است و در دوره هاي مختلف با وزيران مختلف كار كرده است و بخش هاي مختلف اين وزارتخانه را به خوبي مي شناسد.وي به سابقه ميلي منفرد در جايگاه معاون دانشجويي، معاون فناوري، معاون طرح و توسعه، قائم مقام وزيرعلوم و سرپرست وزارت علوم اشاره كرد و اظهار داشت: علاوه بر سوابق اجرايي موفق، وي در دانشگاه نيز مسووليت هاي مختلفي داشته و به خوبي با دانشگاه آشنايي دارد و از اعضاي هيات علمي برجسته يكي از بهترين دانشگاه هاي كشور (صنعتي اميركبير) است.

استاد دانشگاه تربيت مدرس ادامه داد: ميلي منفرد اهل ميدان دادن به سليقه هاي مختلف و يك مديريت غيرسياسي است و ويژگي هاي لازم براي تصدي مسووليت وزارت علوم،تحقيقات و فناوري را داراست.

توفيقي با بيان اينكه فردي با چنين سابقه اجرايي و علمي و با اين درجه از اعتدال در شرايط حاضر، كمتر يافت مي شود به نمايندگان مجلس شوراي اسلامي توصيه كرد در تصميم گيري و جلسه راي اعتماد اين موضوعات را مورد توجه داشته باشند.

جلسه بررسي صلاحيت وزيران پيشنهادي دولت يازدهم از روز گذشته، ۲۱ مردادماه در صحن علني مجلس شوراي اسلامي آغاز شده و طي امروز و فردا ادامه خواهد داشت.نظرات میلی منفرد نقش میلی منفرد در دانشگاه اهداف میلی در دانشگاه ها

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها