احمدی‌ نژاد به دانشگاه تربیت مدرس نیامد و علت لغو برنامه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   11 شهریور 1392-02 September 2013بازدید 1253احمدی‌ نژاد به دانشگاه تربیت مدرس نیامد و علت لغو برنامه

به گزارش پرتال دانشگاهی  به نقل از مهر، علیرضا کریمی دبیر چهاردهمین نشست اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل کشور در خصوص لغو حضور احمدی نژاد در دانشگاه تربیت مدرس که قرار بود امروز عصر در جمع دانشجویان این دانشگاه حاضر شود گفت: با آقای احمدی نژاد تماس گرفتیم و وی گفت به دلیل شرایط ملتهبی که ایجاد شده و مصاحبه آقای رنجبر (رئیس دانشگاه تربیت مدرس) در دانشگاه حضور پیدا نمی کنم و آقای احمدی نژاد می خواهد فضای کشور در شرایط فعلی در حالت آرامش به سر ببرد.

وی گفت: احمدی نژاد تاکید کرده است که احتمال دارد حرفی زده شود و از این حرفها سوءاستفاده رسانه ای شود بنابراین در دانشگاه حضور نمی یابم.

دبیر چهاردهمین نشست اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل کشور در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه این دعواهای رسانه ای چه بوده و جزئیات آن را شرح دهید گفت: این ماجرا به اسفندماه سال گذشته بر می گردد . احمدی نژاد در اسفند امسال صحبت هایی کرده بود و در نامه ای از وزیر علوم خواسته بود روسای چند دانشگاه را عزل کند که یکی از آنها آقای رنجبر بود که بدنبال آن کدروت هایی بین احمدی نژاد و رنجبر ایجاد شده است.

کریمی افزود: بعد از آن نیز پس از صحبت هایی که در ارتباط با حضور احمدی نژاد در دانشگاه مطرح شد رنجبر رئیس دانشگاه اعلام کرد که بنده موافق حضور احمدی نژاد در دانشگاه نیستم و مصاحبه ای در این خصوص کردند.

وی با تاکید بر اینکه ما رایزنی هایی کردیم و موافقت رئیس دانشگاه را گرفتیم اظهار داشت: متاسفانه آقای احمدی نژاد گفتند که امکان دارد فضای رسانه ای مخدوش شود بنابراین از حضور در دانشگاه امتناع کردند.

کریمی در پاسخ به سئوال دیگر که آیا امکان حضور احمدی نژاد در دانشگاه تربیت مدرس در آینده نزدیک وجود دارد گفت: آقای احمدی نژاد به ما گفته است که یک نشست از ما طلب دارید.

به گزارش مهر طبق برنامه اعلام شده از سوی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل کشور قرار بود احمدی نژاد عصر امروز با حضور در دانشگاه تربیت مدرس و سخنرانی در خصوص عملکرد دولت نهم و دهم پاسخگوی سئوالات دانشجویان باشد.


سخنرانی احمدی‌ نژاد دانشگاه تربیت مدرس اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها