برگزاری مراسم جشن آغاز سال تحصیلی در واحد علوم و تحقیقات

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   31 شهریور 1392-22 September 2013بازدید 624برگزاری مراسم جشن آغاز سال تحصیلی در واحد علوم و تحقیقات

جشن آغاز سال تحصیلی در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور دانشجویان جدیدالورود برگزار شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، در مراسم جشن آغاز سال تحصیلی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد که صبح امروز برگزار شد برخی دانشجویان جدیدالورود به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.

عصمت سوادی - معاون فرهنگی این واحد دانشگاهی در این مراسم، گفت: تلاش دانشجویان برای ورود به واحد علوم و تحقیقات و تحصیل در این واحد بی نظیر دانشگاهی را ارج نهاده و از خداوند متعال خواستار پیشرفت روز افزون شما عزیزان هستیم.

وی تقارن هفته دفاع مقدس با سال تحصیلی جدید را گرامی داشته و افزود: امید است همانطور که شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس برای پاسداری از ایران اسلامی جانفشانی کردند ، دانشجویان و نسل آینده ایران اسلامی نیز در عرصه علم با روحیه ای جهادی در پیشرفت ایران بکوشند.

سوادی ادامه داد: در تمامی حوزه های دانشگاه اعم از فرهنگی، دانشجویی، پژوهشی و ... تلاش شده است تا شرایط مناسبی برای دانشجویان ایجاد شود تا در آرامش کامل بتوانند به تحصیل پرداخته و افراد موثری برای ایران اسلامی شوند.

همچنین یوسفعلی زیاری - معاون آموزشی واحد علوم و تحقیقات نیز در این مراسم ، این واحد دانشگاهی را یکی از بزرگترین واحدهای دانشگاهی در کشور دانست و افزود: تخصص و ماموریت اصلی این دانشگاه، تربیت دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر  33 هزار دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی در این واحد مشغول به تحصیل هستند، که بالغ بر 70 درصد آنان سهم دانشجویان شاغل در تحصیلات تکمیلی کشور را تشکیل می دهند.

زیاری گفت: واحد علوم و تحقیقات دارای اعضای هیأت عملی متخصص و متعهد در سطح کشور است و مدعی فعالیت مجرب ترین اساتید کشور در این واحد دانشگاهی هستیم.

به گفته وی، یکی از مهمترین اقدامات واحد علوم و تحقیقات ، تلاش گسترده در کاربردی کردن علوم برای پیشرفت هرچه بیشتر کشور است.

معاون آموزشی واحد علوم و تحقیقات از دانشجویان جدیدالورود تقاضا کرد تا با مراجعه به وب سایت آموزشی این واحد ، اقدام به مطالعه دستورالعمل ها و آیین نامه های آموزشی کنند تا به مشکلی در دوران تحصیل خود برخورد نکنند.جشن سال تحصیلی در وزارت علوم برگزاری جشن سال تحصیلی

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها