دعوت وزارت علوم از دانشگاهیان برای حضور پرشور در مراسم 13 آبان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   13 آبان 1392-04 November 2013بازدید 411 دعوت وزارت علوم از دانشگاهیان برای حضور پرشور در مراسم 13 آبان

تهران - وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن یوم الله 13 آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی از دانشگاهیان برای حضور پرشور در این مراسم دعوت کرد.


به گزارش پرتال  دانشگاهی به نقل از ایرنا، در بیانیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آمده است: 34 سال پیش، دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران سیزدهم آبان ماه را در بلندای تاریخ به نماد مبارزه با استکبار، استبداد و استعمار تبدیل کردند و برگ زرینی بر تاریخ مبارزات پیشگامانه خویش افزودند.

در باور آمریکای جهانخوار نمی گنجید که 15 سال بعد از تبعید مجاهد نستوه و مرجع بزرگ شیعه حضرت امام خمینی (ره) ، جوانان انقلابی ایران اسلامی با الهام از اندیشه و آرمانهای آن بزرگوار، پرچم مقابله با استکبار را این چنین برافرازند و جهانِ تسلیم در برابر زورگویی ها را به حیرت بنشانند، پرچمی که در ادامه راه به دست مجاهدان جنگ تحمیلی داده شد و مسلمانان غیور در سایر کشورهای مسلمان، با آفرینش نهضت بیداری اسلامی جلوه و تلألو آن را جهانی ساختند.

امروز دانشجویان ایران اسلامی با الهام از آرمانهای امام راحل، با رهبر فرزانه خود پیمان می بندند که ضمن وفاداری به ارزشهای اسلامی و آرمانهای انقلابی در تلاش برای اعتلای علمی کشور از هیچ تلاشی فروگذار نکنند و منظر متعالی رتبه اول علمی درمنطقه و پیروزی در برابر جنگ نرم دشمن را هرچه زودتر محقق سازند.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاهیان سراسر کشور دعوت کرد فردا همگام با ملت شهید پرور ایران باحضور در تجمعات پرشور «روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی»، مواضع انقلابی خود را به نمایش گذارند.


مراسم13آبان مراسم 13 آبان ماه 13آبان ماه روز دانش آموز

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها