حمایت کمیته دانشجویی دانشگاهیان امیرکبیر از تیم مذاکره‌کننده

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   13 آبان 1392-04 November 2013بازدید 544کمیته دانشجویی بزرگداشت 13 آبان دانشگاه امیرکبیر اعلام کرد

حمایت کمیته دانشجویی دانشگاهیان امیرکبیر از تیم مذاکره‌کننده

کمیته دانشجویی بزرگداشت 13 آبان دانشگاه امیرکبیر در بیانیه‌ای آورد: ما دانشگاهیان امیرکبیر تا زمانی که مذاکره کنندگان ایران اسلامی، بر اساس منافع ملی و مصحلت‌های کشور عمل کنند، از این فرزندان انقلاب حمایت می‌کنیم.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کمیته دانشجویی بزرگداشت 13 آبان در بیانیه‌ای آورد: سالروز 13 آبان ماه، یادآور حوادثی است که تبعید رهبر کبیر انقلاب توسط رژیم مزدور آمریکایی طاغوت و کشتار دانش‌آموزان حق طلب در ایام انقلاب اسلامی توسط نیروهای سرکوبگر رژیم آمریکایی طاغوت بوده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دولت استکباری آمریکا همچنان بر توطئه‌های خود علیه ملت ایران ادامه داده و در آشوب‌های داخلی و کودتا علیه نظام اسلامی دخالت مستقیم داشته است تا اینکه دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، با توجه به رهنمودهای رهبر فقید انقلاب، سفارت دولت توطئه‌گر آمریکا را اشغال کرده و اسناد جاسوسی آنها را علیه انقلاب اسلامی افشاء کردند و به همین دلیل، این واقعه «انقلاب دوم» نامیده شد و سفارتخانه آمریکای جنایتکار، «لانه جاسوسی» نام گرفت.

دانشجویان در ادامه بیانیه خود آوردند: اینکه بعد از 34 سال از آن حادثه، همپیمانان آمریکا پی برده‌اند که سفارت آمریکا در کشورشان همان «لانه جاسوسی» است. در طی این 34 سال آمریکا در مقابل عظمت جمهوری اسلامی به انواع دشمنی‌ها ادامه داده و از تحریم، اختلافات قومی و غصب اموال و دارایی‌های کشور گرفته تا جنگ تحمیلی، ساقط کردن هواپیمای مسافربری، حمایت از گروه‌های تروریستی و ترور دانشمندان ایرانی، خودداری نکرده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: در این روزها که نمایندگان نظام در حال بکارگیری روش دیپلماسی در موضع هسته‌ای هستند، ما ضمن حمایت از این حرکت دیپلماتیک اعلام می‌داریم که با توجه به اینکه رهبر انقلاب فرمودند: «اگرچه به مذاکرات خوشبین نیستیم»، ما دانشگاهیان امیرکبیر نیز تا زمانی که مذاکره کنندگان ایران اسلامی، بر اساس منافع ملی و مصحلت‌های کشور عمل کنند، از این فرزندان انقلاب حمایت می‌کنیم.

این دانشجویان در بیانیه خود افزودند: تا زمانی که آمریکا حقوق ملت ایران را به رسمیت نشناسد، از گذشته توطئه‌آمیز خود علیه ملت ایران عذرخواهی رسمی نکند و از اقدامات و سیاست‌های خصمانه خود علیه ایران اسلامی دست برندارد، همچنان شعار ملت ایران «مرگ بر آمریکا» خواهد بود.


حمایت از میزمذاکرکننده حمایت دانشگاهیان از مذاکرات امریکایی حمایت از مذاکرات امریکا

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها