منصوب شدن معاون پشتیبانی و مدیرکل بورس سازمان امور دانشجویان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   02 آذر 1392-23 November 2013بازدید 642 منصوب شدن معاون پشتیبانی و مدیرکل بورس سازمان امور دانشجویان

 معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در احکام جداگانه ای معاون پشتیبانی و مدیریت منابع و مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان این سازمان را منصوب کرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از «مجتبی صدیقی» به دنبال استعفای «حسن مسلمی نائینی» در هفته گذشته از معاونت بورس و امور دانشجویان خارج، غلامی را به عنوان جایگزین وی معرفی و منصوب کرد.

غلامی دانشیار دانشگاه علم و صنعت ایران است و در سال های 1369 تا 1371 مشاور عالی اداره کل بورس وزارت علوم بوده و از سال 71 تا 74 نیز به عنوان سرپرست دانشجویان ایرانی در کشورهای روسیه، بلاروس و اوکراین ایفای مسوولیت کرده است.

وی از سال 74 تاکنون مشاور علمی دفتر همکاری های فناوری ریاست جمهوری است و در دانشگاه علم و صنعت نیز عهده دار مسوولیت هایی همچون مشاور رییس دانشگاه، مدیرکل امور آموزش، معاون آموزشی، رییس واحد آموزش مجازی و رییس دانشکده مهندسی برق علم و صنعت بوده است.

صدیقی همچنین در حکمی جداگانه، «علی پرهیزگار ابیانه» را به عنوان معاون پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان منصوب کرد.

پرهیزگار ابیانه که جایگزین «محمدحسین مجلس آرا» شده، در گذشته به عنوان مدیرکل امور اداری وزارت علوم فعالیت داشته است.

مراسم تودیع مسلمی نائینی و معارفه غلامی ظهر امروز، شنبه دوم آذرماه در محل سازمان امور دانشجویان برگزار می شود.


معاون پشتیبانی معاون پشتیبانی سازمان بورسیه مدیرکل بورس سازمان امور دانشجویان
اخبار روزنامه ها