جزئیات اقدام سازمان یافته جهت برهم زدن مراسم 16 آذر دانشگاه تهران و کشف چهارلیتری های بنزین

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   18 آذر 1392-09 December 2013بازدید 902جزئیات اقدام سازمان یافته جهت برهم زدن مراسم 16 آذر دانشگاه تهران و کشف چهارلیتری های بنزین

جزئیات اقدام سازمان یافته جهت برهم زدن مراسم 16 آذر در دانشگاه تهران توسط یکی از مسئولان دانشگاه اعلام شد.به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از : خبرنگار مهر، روز گذشته مراسم روز دانشجو 16 آذر در دانشگاه های سراسر کشور برگزار شد تشکل های دانشگاه تهران نیز همراه با سایر دانشگاه های برنامه هایی برگزار کردند که با توجه به اطلاعات حاصله از مسئولین ناظر و حاضر در صحنه تعدادی از عوامل ناشناخته با کارت جعلی دانشجوی دانشگاه تهران قصد داشتند مراسم گرامیداشت (16 آذر) روز دانشجو در این دانشگاه را برهم زنند.

یک مقام مسئول در دانشگاه تهران دراین رابطه گفت: همکاران انتظامات روز گذشته درحال گشت در دانشگاه بودند که پشت نرده‌های محوطه داخلی دانشگاه که از بیرون دانشگاه نیز راه دارد یک الی دو، چهار لیتری بنزین پیدا کردند.

وی ادامه داد: همچنین حدود 7 الی 8 نفر از عوامل ناشناخته با کارت جعلی دانشجوی دانشگاه مشاهده شدند و با توجه به این مطلب که روز گذشته دانشجویان به دلیل کثرت کار دقت زیادی نداشتند ممکن است بیشتر از این تعداد دانشجو وارد دانشگاه شده باشد.

این مقام مسئول افزود: کارت دانشجویی متعلق به دانشجوی دانشگاه تهران بود و شخصی که وارد دانشگاه شده بود عکس خود را روی عکس دانشجو اسکن کرده بود و به این وسیله وارد دانشگاه شده بود.

وی ادامه داد: تمام اسناد مذکور موجود است و با توجه به این مساله که روز گذشته دو تشکل دانشگاه تهران که تقریبا رویکرد متفاوتی دارند برنامه داشتند این احتمال وجود دارد که این یک اقدام سازمان یافته جهت برهم زدن مراسم 16 آذر در دانشگاه تهران بوده است.

این مقام مسئول افزود: خوشبختانه روز گذشته مشکلی به وجود نیامد و این مساله همچنان درحال پیگیری است.مراسم روز دانشجو اقدامات برهم زدن مراسم روز دانشجو سخنرانی دکتر روحانی در روز دانشجو دکتر روحانی در جمع دانشجویان

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها