مراسم بزرگداشت پدر علم ارتباطات ایران در دانشکده ارتباطات

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   24 آذر 1392-15 December 2013بازدید 536مراسم بزرگداشت پدر علم ارتباطات ایران در دانشکده ارتباطاتهمزمان با هفتمین شب درگذشت زنده یاد دکتر کاظم معتمدنژاد، بزرگداشتی با حضور استادان، محققان و صاحبنظران علوم ارتباطات روز شنبه 23 آذرماه در سالن شهید مطهری دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه برگزار می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از :خبرگزاری مهر، این مراسم که قرار بود 23 آذرماه در نخستین روز هفته پژوهش با عنوان «نکوداشت استاد معتمدنژاد؛ زمینه‌ها و مسائل مطالعات ایرانی ارتباطات و فرهنگ» برگزار شود، به مراسم بزرگداشت وی بدل شد.

این مراسم با سخنرانی، پخش کلیپ زندگینامه و خاطرات دانشجویان و شاگردان استاد و همچنین برگزاری میزگردهای تخصصی در زمینه ارتباطات برگزار می شود و احمد مسجد جامعی، رئیس شورای شهر تهران، حسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور در امور فرهنگی، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه از سخنرانان بخش اول این برنامه خواهند بود.

همچنین در بخش میزگردهای تخصصی استادان و صاحبنظران علوم ارتباطات به بررسی نقش بی‌بدیل و تأثیرگذار  دکتر معتمدنژاد در حوزه‌هایی با محوریت ارتباطات، مطالعات اجتماعی و فرهنگی، روزنامه‌نگاری و جامعه اطلاعاتی خواهند پرداخت.

این مراسم با حضور شخصیت‌های علمی و فرهنگی ساعت 14 روز شنبه در محل دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.مراسم بزرگداشت پدر علم ارتباطات ایران پدر علم ارتباطات ایران بزرگداشت پدر علم ارتباطات ایران

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها