منفرد دبیر هیات مرکزی جذب وزارت علوم شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   19 آذر 1392-10 December 2013بازدید 359منفرد دبیر هیات مرکزی جذب وزارت علوم شد
دویست و شصت و دومین جلسه شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، به ریاست دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از : سرویس «دانشگاهی» ایسنا، در ابتدای این جلسه، گزارشی از برگزاری مراسم 16 آذر (روز دانشجو) در دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و برنامه‌های گرامیداشت 27 آذر «روز وحدت حوزه و دانشگاه» توسط نمایندگان این نهادها ارائه شد.

در ادامه جلسه موضوع انتصاب دکتر میلی منفرد، معاون آموزشی وزارت علوم، به سمت دبیری هیات مرکزی جذب این وزارتخانه به بحث و بررسی گذاشته شد و بعد از ارائه نظرات اعضا، انتصاب مشارالیه به این سمت به تصویب اعضای شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی رسید.

دستور دوم این جلسه، بررسی نحوه عملیاتی کردن سند دانشگاه اسلامی و موضوع تشکیل کارگروه‌های اجرایی چهار زیر نظام این سند بود.

اعضای شورا ضمن تأکید بر تعیین تکلیف اجرای سند دانشگاه اسلامی، استفاده از تجربه ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور را نیز مورد توجه قرار دادند.

پس از بحث و بررسی اعضا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان مسئول کارگروه آموزش، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مسئول کارگروه پژوهش و فناوری، دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مسئول کارگروه مدیریت و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به عنوان مسئول کارگروه فرهنگی تربیتی انتخاب شدند.


منفرد میلی منفرد دبیر هیات مرکزی وزات علوم

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها