مسئول راه اندازی خانه نخبگان انتخاب شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   04 دی 1392-25 December 2013بازدید 463مسئول راه اندازی خانه نخبگان انتخاب شد

دكتر سهراب پور به عنوان رئيس شوراي سياستگذاري و راه اندازي خانه نخبگان و دكتر جمال الديني به عنوان دبير شوراي سياستگذاري و مسئول راه اندازي خانه نخبگان منصوب شدند.به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از:  خبرنگار مهر، دکتر سورنا ستاری معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان، در حکمی دكتر سعید سهراب پور را به عنوان رئيس شوراي سياستگذاري و راه اندازي خانه نخبگان منصوب کرد.

در حکم معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان خطاب به دكتر سعيد سهراب پور آمده است: به منظور بهره مندي صحيح از ظرفيت هاي فكري و علمي نخبگان و صاحبان استعدادهاي برتر در راستاي ارتقاي وضعيت علمي و فناوري كشور، تحقق اهداف مندرج در اساسنامه بنياد ملي نخبگان و تسهيل مشاركت نخبگان در تصميم سازي هاي كلان كشور و تشكيل خانه نخبگان ايران بر طبق اين اساسنامه و نظر به سوابق، تعهد و كارآمدي حضرتعالي به موجب اين ابلاغ به عنوان رئيس شوراي سياستگذاري و راه اندازي خانه نخبگان منصوب مي شويد. اميد است با برنامه ريزي لازم و تدوين اصول و راهكارها زمينه فعاليت مناسب خانه نخبگان فراهم شود.

همچنین دكتر ستاري، معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان، طی حکم دیگری دكتر سیدحمید جمال الديني را به عنوان دبير شوراي سياستگذاري و مسئول راه اندازي خانه نخبگان منصوب کرد.

در حكم معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان خطاب به دكتر سيد حميد جمال الديني آمده است: به منظور بهره مندي صحيح از ظرفيت هاي فكري و علمي نخبگان و صاحبان استعدادهاي برتر در راستاي ارتقاي وضعيت علمي و فناوري كشور، تحقق اهداف مندرج در اساسنامه بنياد ملي نخبگان و تسهيل مشاركت نخبگان در تصميم سازي هاي كلان كشور و تشكيل خانه نخبگان ايران بر طبق اين اساسنامه و نظر به سوابق، تعهد و كارآمدي جنابعالي به موجب اين ابلاغ به عنوان دبير شوراي سياستگذاري و مسئول راه اندازي خانه نخبگان منصوب مي شويد. اميد است با هماهنگي با شوراي سياست گذاري و راه اندازي خانه نخبگان در انجام وظايف موفق باشيد.راه اندازی خانه نخبگان مسئول راه اندازی خانه نخبگان خانه نخبگان

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها