پذيرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد معماری در واحدبين المللی جلفا

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   20 شهریور 1390-11 September 2011بازدید 8040


پذيرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد معماری در واحدبين المللی جلفا

آنا: رئيس واحد بين المللي جلفا از پذيرش دانشجو در رشته کارشناسي ارشد معمار ي خبر داد .

دکتر غلامرضا رحيمي با اعلام مطلب فوق گفت در پي تصويب اولين رشته کارشناسي ارشد در واحد بين المللي جلفا اين دانشگاه از اول مهرماه سالجاري در کارشناسي ارشد معماري دانشجو خواهد پذيرفت .

وي با اعلام اينکه قبل از تصويب رشته ارشد معماري در اين دانشگاه آزمون کارشناسي ارشددانشگاه آزاد اسلامي برگزار شده بودافزود : براين اساس با پيگيريهاي انجام شده پذيرش دانشجو در کارشناسي ارشد اين دانشگاه به صورت تکميل ظرفيت از سوي مرکزآزمون دانشگاه آزاداسلامي خواهد بود .

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي جلفا در ادامه با اشاره به بالا بودن توان علمي اين دانشگاه در سايه استادن زبده و مجرب از تجهيز و آماده بودن بستر لازم در واحدبين المللي جلفا براي برگزاري کلاسهاي کارشناسي ارشد معماري خبر داد.

دکتر رحيمي در ادامه ضمن تبريک موفقيت اين دانشگاه در تصويب وپذيرش اولين گروه از دانشجويان ارشد در رشته معماري ازمهرماه سالجاري گفت : اين امر ميسر نمي شد مگر با تلاش و همت معاونين و کارکنان و ديگر عزيزان که به طور شبانه روز, واحد بين المللي جلفا را در راستاي دستيابي به اهداف عالي علمي و فرهنگي ياري مي نمايند .

وي همچنين از تغيير رويکرد و توجه ويژه واحد بين المللي جلفا به تحصيلات تکميلي اشاره نموده و افزود: با عنايت به واقع شدن اين دانشگاه در منطقه آزاد ارس و همجواري با کشورهاي ارمنستان و آذربايجان تلاش خواهيم کرد با داير کردن رشته هاي کارشناسي ارشد و دکتري واحد بين المللي جلفا به مرکز جذب توريسم در زمينه تحصيلات تکميلي در منطقه آزاد ارس تبديل کنيم .

رئيس واحد بين المللي جلفا افزود: در حال حاضر تعداد 10 رشته اين دانشگاه در مقطع کارشناسي ارشد تکميل پرونده شده که در صورت نظر مساعد دفتر گسترش علوم در وزارت علوم و تصويب راه اندازي اين رشته ها واحد بين المللي جلفا به مرکزتحصيلات تکميلي دانشگاه آزاد اسلامي در منطقه آزاد ارس تبديل خواهد شد.

گفتني است دانشگاه آزاد اسلامي واحد بين المللي جلفا اولين مرکز آموزش عالي در منطقه آزاد ارس مي باشد که هم اکنون با دارا بودن بيش از 1000 دانشجو در 35 رشته کارشناسي و کارشناسي ارشد به گسترش مرزهاي دانش و دانايي مي پردازد.


پذيرش دانشجو مقطع کارشناسی ارشد معماری واحد بين المللی جلفا
اخبار روزنامه ها