پردیس البرز دانشگاه تهران در 11 رشته کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   12 بهمن 1391-31 January 2013بازدید 12855
پردیس البرز دانشگاه تهران در 11 رشته کارشناسی ارشد دانشجو می پذیردپردیس البرز دانشگاه تهران برای نیمسال تحصیلی 92-1391 در 11 رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.


پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش ایرنا، ثبت نام اینترنتی داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد پردیس البرز دانشگاه تهران در رشته های مدیریت بازرگانی، مدیریت mba در دو گرایش استراتژی و بازاریابی، مدیریت اجرایی، مدیریت مالی، مدیریت ورزشی، حسابداری، روانشناسی بالینی، حقوق عمومی، حقوق جزا و جرم شناسی و مهندسی صنایع تا روز 27 بهمن ماه ادامه دارد.

هزینه ثبت نام داوطلبان این رشته ها 70 هزار تومان درنظر گرفته شده است و برگزاری آزمون پذیرش این دوره ها نیز روز جمعه، چهارم بهمن ماه 1391 خواهد بود.

پذیرفته شدگان این آزمون جزو ورودی های نیمسال دوم تحصیلی 92-1391 محسوب می شوند و کلاس های درس آنها در شهرستان کرج برگزار خواهد شد.

براساس شرایط اختصاصی تعیین شده، دارندگان مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه های خارجی برای شرکت در آزمون پردیس البرز باید مدرک تحصیلی خود را به تایید وزارت علوم رسانده باشند.

داوطلبان دارای مدرک معادل در مقطع کارشناسی، حق شرکت در آزمون را ندارند و باید حداقل نمره زبان انگلیسی 50 در آزمونUTEST یا 500 در آزمون تافل (TOFEL) یا 5 در آزمون آیلتس (ILETS) یا 500 در آزمون تولیمو (TOLIMO) را داشته باشند.

داوطلبانی که شرایط اعلام شده برای نمره زبان را ندارند می توانند در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد پردیس البرز دانشگاه تهران شرکت کنند اما باید پس از قبولی، امتحان تعیین سطح زبان و کلاس های آموزش زبان به صورت فشرده با هزینه خود بگذرانند.

برمبنای ضوابط پردیس البرز دانشگاه تهران، انتقال و مهمان شدن دانشجویان از این پردیس به دیگر واحدهای دانشگاه تهران و دیگر موسسات آموزش عالی ممنوع است.

دایر شدن هر کدام از رشته ها مستلزم تکمیل ظرفیت آن رشته ها، با در نظر گرفتن معیارهای کیفی و کسب حداقل نمره مشخص شده آزمون تخصصی خواهد بود و تعداد و نوع دروس جبرانی برای هر رشته به تشخیص گروه آموزشی مربوطه تعیین خواهد شد.

داوطلبان سهمیه ایثارگران پردیس البرز باید حداقل 80 درصد از امتیازات کسب شده توسط آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد (در آزمون کتبی و مرحله نهایی) را کسب کنند و گواهی ایثارگری خود را در زمان ثبت نام ارائه دهند.

شهریه تحصیلی پذیرفته شدگان نهایی پردیس البرز دانشگاه تهران به دو صورت ثابت و متغیر مشخص شده است که شهریه ثابت در رشته های علوم انسانی، دو میلیون و 160 هزار تومان و در رشته های گروه فنی و مهندسی نیز دو میلیون و 700 هزار تومان خواهد بود.

شهریه متغیر به ازای هر واحد نظری دراین دو گروه، 220 هزار تومان و شهریه متغییر هر واحد عملی نیز 275 هزار تومان تعیین شده و دانشجویان برای هر واحد پایان نامه در رشته های علوم انسانی باید مبلغ 550 هزار تومان و در گروه فنی و مهندسی باید مبلغ 440 هزار تومان پرداخت کنند.

دانشگاه دانشگاه بین المللی پردیس دانشگاه البرز
اخبار روزنامه ها