جذب دانشجو از دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   13 اسفند 1391-03 March 2013بازدید 2228جذب دانشجو از دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)


سرپرست نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در منطقه خراسان گفت: تفاهم‌نامه‌ای در خراسان برای جذب دانشجو در دانشگاه بین‌المللی امام رضا، منعقد شد که خاص علمای بعثه است و از آغاز مهر سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز می‌کند.
پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام محمد احمدی عصر امروز در دومین روز از همایش روحانیون عتبات منطقه خراسان اظهار کرد: فعالیت‌هایی در واحد خراسان برای ارتقاء سطح علمی روحانیون در مشهد انجام شده است.

سرپرست نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در منطقه خراسان خاطرنشان کرد: تفاهم نامه‌ای در خراسان میان بعثه مقام معظم رهبری و دانشگاه بین‌المللی امام رضا مبنی بر پذیرش دانشجو در سطح سه حوزه، مقطع کارشناسی که به صورت مجازی است و کارشناسی ارشد و دکترا با گرایش حج منعقد شد.

احمدی یادآور شد: دوره‌های فوق خاص علمای بعثه است و از آغاز مهرماه سال 92 فعالیت خود را آغاز می‌کند.

وی افزود: همچنین تفاهمنامه‌ای میان بعثه مقام معظم رهبری واحد خراسان با مدرسه عالی نواب برای اتخاذ مدرک سطح سه تحصیلات حوزوی و مدرک کارشناسی ارشد منعقد شده که علما از این طریق پس از اتمام سطح سه می‌توانند به عنوان روحانی کاروان مشغول به فعالیت شوند.

سرپرست نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در منطقه خراسان تصریح کرد: کتابخانه تخصصی در بعثه راه‌اندازی شده که شامل کتاب‌های علمی حج و زیارت و عتبات و همچنین کتاب‌های عمومی فقه و اصول است و علاوه بر این چندین دستگاه رایانه در همین کتابخانه به علما اختصاص داده شده است.

احمدی تاکید کرد: در چند سال اخیر، دفتر بعثه مقام معظم رهبری واحد خراسان از کارکرد تمام علما ارزیابی به عمل می‌آورد که این ارزیابی با نظرسنجی از زائران پس از بازگشت از سفر زیارتی به ویژه سفر عتبات عالیات انجام می‌شود.

وی افزود: نکته مهمی که هر روحانی عتبات باید رعایت کند، بحث ولایت‌مداری و ولایی بودن در کلام، رفتار و عمل است.
دانشجو جذب دانشجو دانشگاه بین المللی امام رضا جذب دانشجو از دانشگاه امام رضا
اخبار روزنامه ها