ثبت نام پذیرفته شدگان پردیس البرز دانشگاه تهران از 18 فروردین

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   18 فروردین 1392-07 April 2013بازدید 4144ثبت نام پذیرفته شدگان پردیس البرز دانشگاه تهران از 18 فروردین

ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد پردیس البرز دانشگاه تهران ورودی نیم سال دوم 92-91 از 18 فروردین 92 آغاز می شود.

<a class=پردیس دانشگاهی" title="پردیس دانشگاهی" width="170" height="112" />
پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرنگار مهر، افرادی که اسامی آنها در لیست پذیرفته شدگان قطعی کارشناسی ارشد پردیس البرز دانشگاه تهران قرار دارد، لازم است با مراجعه به سایت دانشگاه تهران به آدرس ems.ut.ac.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی اولیه اقدام کنند.

همچنین در روزهای یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه 18 ، 19 و 20 فروردین 92 طبق جدول زمان بندی ثبت نام، با مراجعه به پردیس البرز دانشگاه تهران واقع در کرج، شهرک بنفشه، ابتدای بلوار شمالی، پلاک 338 و با همراه داشتن مدارک اعلام شده برای ثبت نام نهایی اقدام کنند.

افرادی که اسامی آنها در لیست ذخیره اعلام شده اند، بایستی منتظر تماس دانشگاه بمانند تا بعد از انجام ثبت نام افراد قبول شده قطعی، ظرفیت رشته مربوطه تکمیل شده و در صورت عدم تکمیل ظرفیت، با توجه به اولویت اعلام شده از آنها ثبت نام به عمل آید.

برای ثبت نام الکترونیکی باید به سامانه گلستان  ems.ut.ac.irمراجعه کرده و برای ورود به سیستم شناسه کاربری: کد رهگیری ut912و رمز عبور: کد ملی را وارد کنند.

پذیرفته شدگان می توانند برای اطلاعات بیشتر از مبلغ شهریه، مدارک لازم ، چگونگی تکمیل فرم ثبت نام به سایت دانشگاه تهران به نشانی http://www.ut.ac.ir / مراجعه کنند.


پردیس دانشگاهی دانشگاه بین الملل دانشگاه تهران پردیس دانشگاهی دانشگاه تهران ثبت نام پردیس دانشگاهی ثبت نام پردیس دانشگاهی در سال 92
اخبار روزنامه ها