ایجاد 3 رشته دکترا در پردیس علوم و فناوری ‏های نوین در دانشگاه سمنان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   31 تیر 1392-22 July 2013بازدید 1005ایجاد 3 رشته دکترا در پردیس علوم و فناوری ‏های نوین در دانشگاه سمنان

رئیس پردیس علوم و فناوری‏های نوین دانشگاه سمنان گفت: شورای گسترش آموزش عالی برای نخستین بار با ایجاد 3 رشته جدید مقطع دکترا در این پردیس موافقت قطعی کرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از فارس استان سمنان به نقل از روابط عمومی دانشگاه سمنان، پرویز کشاورزی اظهار کرد: این رشته‏ ها شامل دکترای مهندسی پزشکی - بیوالکتریک، دکترای مهندسی پزشکی - بیومواد و دکترای مهندسی پزشکی - بیومکانیک است.

کشاورزی با اشاره به اینکه این رشته‏ ها در دانشکده بیوفناوری این پردیس ایجاد شده‏اند، گفت: پذیرش دانشجو در این رشته‏ ها احتمالاً از طریق تکمیل ظرفیت در سال 92 انجام می‏شود.

رئیس پردیس علوم و فناوری‏های نوین دانشگاه سمنان اظهار کرد: این پردیس فقط در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا فعالیت می‏کند و در حال حاضر دارای 9 رشته کارشناسی ارشد و سه رشته دکترا است.

کشاورزی با بیان اینکه این پردیس از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است، افزود: در حال حاضر پردیس علوم و فناوری‏های نوین دانشگاه سمنان دارای دانشکده ‏های بیوفناوری، نانوفناوری، مهندسی نفت و هوافضا است.


ایجاد رشته های جدید دکتری رشته های جدید دکتری اسامی رشته های جدید دکتری ایجاد رشته های جدید در پردیس دانشگاه سمنان
اخبار روزنامه ها