راه اندازی پردیس خودگردان در دانشگاه اصفهان در منطقه نفتی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   07 امرداد 1392-29 July 2013بازدید 979راه اندازی پردیس خودگردان در دانشگاه اصفهان در منطقه نفتی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان از درخواست این دانشگاه برای راه اندازی دو پردیس خودگردان خبر داد و گفت: درصورت اخذ مجوز از وزارت علوم یک پردیس در اصفهان و یک پردیس در پارس جنوبی راه اندازی خواهد شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر محمد حسین استکی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: دانشگاه اصفهان در صدد است دو پردیس خودگردان راه اندازی کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر در انتظار صدور مجوز توسط شورای گسترش وزارت علوم هستیم تا یک پردیس در اصفهان و یک پردیس در منطقه نفتی پارس جنوبی راه اندازی کنیم.

معاون آموزشی دانشگاه اصفهان تصریح کرد: به دلیل تقاضای منطقه نفتی پارس جنوبی در صورت موافقت شورای گسترش شعبه دوم پردیس خودگردان دانشگاه در این منطقه راه اندازی خواهد شد.

 دانشگاه‌ها با هدف کسب درآمد اختصاصی و جلوگیری از خروج نخبگان پذیرش اقدام به راه اندازی پردیس های خودگردان کرده اند که گاهی  سقف هزینه تحصیل در این شعب به ۴۰ تا ۵۰ میلیون هم می رسد .


دانشگاه بین المللی پردیس خودگردان دانشگاه اصفهاان دانشگاه بین المللی دانشگاه اصفهان
اخبار روزنامه ها