پذیرش دانشجوی کارشناسی در پردیس پولی دانشگاه شریف تهران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   09 امرداد 1392-31 July 2013بازدید 3056پذیرش دانشجوی کارشناسی در پردیس پولی دانشگاه شریف تهران
دانشگاه صنعتی شریف برای مقطع کارشناسی در پردیس تهران برای سال تحصیلی 93-92 دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر، این دانشگاه در مقطع کارشناسی در رشته‌های مهندسی عمران، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک، مهندسی مکاترونیک و مهندسی نفت پذیرش دانشجو خواهد داشت.پذیرش دانشجو از این طریق به تعداد محدود در هر رشته از طریق بررسی پرونده علمی در دوره دانش‌آموزی با اخذ شهریه و علاوه بر پذیرش از طریق کنکور سراسری است.

محتوای آموزشی رشته‌ها مطابق برنامه‌هایی است که در دانشگاه صنعتی شریف اجرا می‌شود و طول مدت تحصیل در هر رشته نیز چهار سال و تا ٢ سال قابل تمدید است.

شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی 27 میلیون و 900 هزار ریال، شهریه برای هر واحد درسی یک میلیون و 860 هزار ریال، برای هر واحد عملی دو میلیون و 790 هزار ریال و برای هر واحد جبرانی 930 هزار ریال محاسبه خواهد شد.

همچنین در صورت حذف درس در پایان ترم (حذف اضطراری)، حذف ترم، انصراف یا اخراج دانشجو، وجوه دریافتی از دانشجو مسترد نخواهد شد و چنانچه داوطلب قبلاً دانشجو بوده، هزینه واحدهای درسی قابل پذیرش که دانشجو از سایر دانشگاهها به این پردیس منتقل می‌کند، پس از تطبیق واحدها، مطابق قوانین دریافت می‌شود.

داوطلبان باید برای طی مراحل لازم جهت تقاضای بررسی پرونده پس از ورود به سایت پذیرش پردیس و اخذ نام کاربری و رمز عبور، اطلاعات شخصی، نمرات و معدل دروس دوره‌های خود را وارد کرده و با بارگذاری تصویر کارنامه دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی مبلغ یک میلیون ریال نیز به صورت آنلاین از طریق سایت پرداخت کند.

تقاضای بررسی پرونده به صورت اینترنتی از سایت tic.sharif.ir و از نیمه دوم تیرماه آغاز شده است.پذیرش دانشجوی کارشناسی در پردیس پولی دانشگاه شریف تهران پذیرش دانشجو در دانشگاه شریف پذیرش در دانشگاه های پردیس پولی پذیرش در مقطع کارشناسی در دانشگاه پردیس تهران
اخبار روزنامه ها