اعلام زمان برگزاری آزمون دکتری پردیس خودگردان علم و صنعت

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   13 امرداد 1392-04 August 2013بازدید 1156اعلام زمان برگزاری آزمون دکتری پردیس خودگردان علم و صنعت

رئیس پردیس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: آزمون دکتری پردیس خودگردان دانشگاه علم و صنعت 14 شهریورماه برگزار می شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از حمید احمدیان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پرديس خودگردان دانشگاه علم و صنعت ايران در نيمسال اول سال تحصيلی 93-1392 (مهرماه 92) تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور و از طريق برگزاری آزمون اختصاصی و مصاحبه در مقطع دکتری دانشجو می پذيرد.

وی ادامه داد: ثبت نام آزمون دکتری از 20 مرداد ماه از طريق سايت اينترنتی ويژه ثبت‌نام دوره‌های‌ پرديس دانشگاهی به آدرس http://golestan.iust.ac.ir  انجام می شود و آزمون روز پنجشنبه 14 شهریور برگزار می شود.

رئیس پردیس خودگردان دانشگاه علم و صنعت تصریح کرد: شهریه دوره دکتری مطابق با تعرفه های مصوب هيات امنای دانشگاه تعیین شده و در مجموع هزینه دوره دکتری پردیس علم و صنعت حدود 50 میلیون تومان تمام می شود.

وی افزود: مدرک تحصيلی دانش آموختگان تحت نام دانشگاه علم و صنعت ايران و با قيد عبارت "پرديس دانشگاهی" صادر می شود.

احمدیان تاکید کرد: وجه ثبت نام شرکت در آزمون به هيچ وجه مسترد نخواهد شد مگر در صورتي که بدليل به حد نصاب نرسيدن تعداد داوطلبان در يک رشته، دانشگاه از پذيرش دانشجو در آن رشته صرف نظر کند.

پردیس خودگردان دانشگاه علم و صنعت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو پذیرش می کند که تا کنون دو دوره آزمون کارشناسی ارشد برگزار کرده و امسال نیز آزمون دوره دکتری را برگزار خواهد کرد شهریه کلی دوره دکتری این دانشگاه حدود 50 میلیون تومان و شهریه دوره کارشناسی ارشد آن حدود 18 میلیون تومان است.


زمان برگزاری آزمون دکتری پردیس خودگردان پردیس خودگردان دکتری دانشگاه علم و صنعت
اخبار روزنامه ها