ایجاد پردیس بین‌الملل دانشگاه الزهرا (س) در دانشگاه ارومیه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   02 شهریور 1392-24 August 2013بازدید 1279ایجاد پردیس بین‌الملل دانشگاه الزهرا (س) در دانشگاه ارومیه

رییس دانشگاه الزهرا (س) با اشاره به تاسیس شعبه این دانشگاه در ارومیه، گفت: تاکید مقام معظم رهبری بر ایجاد دانشگاه در استان‌های مرزی و مذهبی است و این موضوع رسالت ما را برای پیگیری ایجاد پردیس بین‌الملل در این استان به جهت امکان جذب بانوان مسلمان منطقه، جدی‌تر کرده است.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، انسیه خزعلی با اعلام این خبر افزود: رشته‌های تحصیلی پیش بینی شده برای این پردیس منطبق با نیازهای استان و پاسخگوی زنان مسلمان کشورهای همسایه است که مایلند در رشته‌هایی نظیر تربیت بدنی با رعایت ضوابط شرعی ادامه تحصیل دهند.

همچنین توافقنامه‌ای مبنی بر تعامل و همکاری‌های هر چه بیشتر بین استانداری آذربایجان غربی و دانشگاه الزهرا (س) به امضای طرفین رسید.

گفتنی است که زمین‌های مورد نظر جهت ساخت شعبه و مکان‌هایی که موقتا امکانات راه‌اندازی را دارا هستند، مورد بازدید رییس دانشگاه و هیات همراه قرار گرفت و رایزنی‌های لازم در این خصوص صورت پذیرفت.ایجاد پردیس بین‌الملل دانشگاه الزهرا دانشگاه پردیس الزهرا دانشگاه های بین الملل شرایط ثبت نام در دانشگاه بین الملل ارومیه
اخبار روزنامه ها