جزئیات پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در پردیس خوارزمی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   11 شهریور 1392-02 September 2013بازدید 7658جزئیات پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در پردیس خوارزمی

سرپرست پردیس دانشگاه تهران خوارزمی گفت: ثبت نام کارشناسی ارشد پردیس های تهران و کرج دانشگاه خوارزمی تا 17 شهریور ماه ادامه داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر علیرضا الهی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد پردیس های تهران و کرج دانشگاه خوارزمی از دوم شهریور ماه آغاز شده و تا 17 شهریورماه ادامه خواهد داشت .

وی به شرایط داوطلبان متقاضی اشاره کرد و ادامه داد: داوطلبان دارای مدرک معادل حق شرکت در آزمون کارشناسی ارشد پردیس‌های تهران و کرج را ندارند.

سرپرست پردیس تهران دانشگاه خوارزمی افزود: داوطلبان باید دارای مدرک رسمی کارشناسی از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی بوده که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آن را تایید کرده باشد.

وی یادآورشد: انتقال و میهمان شدن دانشجویان پردیس‌های دانشگاه خوارزمی در سایر دانشگاه‌ها و سایر واحدهای دانشگاه خوارزمی و بالعکس امکان پذیر نیست.

وی قبولی در آزمون اختصاصی داخلی دانشگاه از دیگر شرایط پذیرش در پردیس های دانشگاه خوارزمی عنوان کرد و افزود: پذیرش نهایی در 2 پردیس تهران و کرج بر اساس اولویت انتخابی که در روز آزمون توسط متقاضیان اعلام می شود، انجام خواهد شد.

الهی افزود: برگزاری آزمون و دایر شدن قطعی کلاس‌ها در هر یک از رشته های فراخوان مستلزم تکمیل ظرفیت رشته‌ها خواهد بود.

وی ادامه داد اخذ معافیت تحصیلی برای دانشجویان پسر ایرانی مطابق قوانین نظام وظیفه عمومی، پس از ثبت نام ( به شرط نداشتن غیبت) تعلق می گیرد.

الهی افزود: پرداخت شهریه ثابت در هر نیمسال تحصیلی الزامی است حتی اگر دانشجو در مرخصی تحصیلی و یا درواحدهای جبرانی ثبت نام کرده باشد. مبلغ شهریه برای تمام طول تحصیل دانشجو ثابت باقی خواهد ماند.

شهریه دوره کارشناسی ارشد پردیس های دانشگاه خوارزمی

مجموعه رشته هاشهریه ثابتشهریه متغییر به ازای هر واحد نظریشهریه متغییربه ازای هر واحد عملیشهریه پایان نامه به ازای هر واحد
مجموعه علوم انسانیبیست میلیون ریال 20/000/000دو میلیون ریال 2/000/000دومیلیون سیصدو پنجاه هزارریال 2/350/000چهارمیلیون و پانصد هزار ریال 4/500/000
مجموعه علوم پایهبیست و یک میلیون ریال 21/000/000دومیلیون ریال 2/000/000دومیلیون و سیصدو پنجاه هزارریال 2/350/000چهارمیلیون و پانصدهزارریال 4/500/000
مجموعه فنی و مهندسیبیست و یک میلیون ریال 21/000/000دو میلیون ریال 2/000/000دو میلیون و سیصدو پنجاه هزارریال 2/350/000چهارمیلیون و پانصد هزارریال 4/500/000

سرپرست پردیس تهران خوارزمی همچنین افزود: مصاحبه دکتری پردیس های تهران و کرج دانشگاه خوارزمی انجام شده و نتایج نهایی آن ظرف 10 روز آینده اعلام می شود.

 آزمون دکتری تخصصی پردیس‌های دانشگاه خوارزمی در تهران و کرج در تاریخ ۱۷ تیرماه سال جاری برگزار شد.حدود یک هزار و ۳۰۰ نفر در ۲۴ رشته دکتری در آزمون دکتری تخصصی پردیس های این دانشگاه شرکت کردند.پذیرش در دانشگاه های بین الملل پذیرش دانشجو در دانشگاه های پردیس پذیرش دانشجو در دانشگاه خوارزمی پذیرش دانشجو در دانشگاه ارشد پذیرش دانشجو ی ارشد در دانشگاه پردیس خوارزمی
اخبار روزنامه ها