پذیرش دانشجو در پردیس دانشگاهی شهرکرد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   11 شهریور 1392-02 September 2013بازدید 3252 پذیرش دانشجو در پردیس دانشگاهی شهرکرد

رییس دانشگاه شهرکرد گفت: پردیس دانشگاه شهرکرد به عنوان اولین پردیس دانشگاهی چهارمحال و بختیاری در مقاطع تحصیلات تکمیلی از طریق مصاحبه یا آزمون دانشجو می‌پذیرد.

اسماعیل اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری، اظهارکرد: پردیس دانشگاه شهرکرد به پشتوانه‌ بیش از 30 سال سابقه موثر این دانشگاه در آموزش و پژوهش و در راستای سیاست‌های نظام آموزش عالی کشور در تربیت نیروی انسانی متخصص در این راستا ورود یافته است.

به گفته وی، این دانشگاه بر اساس مجوز شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم در چارچوب برنامه‌های توسعه کشور و نیز سند چشم‌انداز 1404 جمهوری اسلامی در خصوص گسترش زمینه دسترسی به فرصت‌های ارتقا آموزشی و پژوهشی و همچنین مشارکت در استقرار جامعه دانش‌بنیان و با هدف پاسخگویی به تقاضای داوطلبان ایرانی و غیر‌ایرانی از طریق مصاحبه یا آزمون در مقاطع تحصیلات تکمیلی ناپیوسته دانشجو می‌پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: پردیس دانشگاه شهرکرد به عنوان اولین پردیس دانشگاهی چهارمحال و بختیاری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در گروه‌های علوم پایه، فنی مهندسی، کشاورزی و تربیت بدنی دانشجو می‌پذیرد.

شایان ذکر است، متقاضیان برای اطلاع از شرایط و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت دانشگاه شهرکرد به نشانی www.sku.ac.ir مراجعه کنند.


کارشناسی ارشد دکتری تخصصی پردیس دانشگاهی چهارمحال و بختیاری پردیس دانشگاهی شهرکرد گروه‌های علوم پایه فنی مهندسی تحصیلات تکمیلی
اخبار روزنامه ها