جذب دانشجو در رشته های ميان رشته ای پرديس علوم و فناوری دانشگاه شريف از مهرماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   13 شهریور 1392-04 September 2013بازدید 962جذب دانشجو در رشته های ميان رشته ای پرديس علوم و فناوری دانشگاه شريف از مهرماه

رئيس دانشگاه صنعتي شريف اعلام کرد: پرديس علوم وفناوري نوين دانشگاه از مهر ماه فعاليت خود را با جذب دانشجو در رشته‌هاي ميان رشته‌اي آغاز مي کند.

به گزار پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر رضا روستا آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پرديس علوم و فناوري نوين دانشگاه صنعتي شريف از يک ديدگاه پرديس خودگردان بوده و از يک ديدگاه مرکزي براي رشته هاي ميان رشته اي است که امروزه خيلي مورد نياز بوده و کاربردهاي مختلف دارد.

وي ادامه داد: پرديس علوم و فناوري نوين از امسال مهرماه فعاليت خود را شروع مي‌کند در فراخواني که اعلام شده پرونده‌هاي دانش آموزان و دانشجوياني که ارجاع شده همه پرونده‌هايي قوي و توانمندي هستند که اميدوارم بتوانيم شروع خوبي داشته باشيم.

رئيس دانشگاه صنعتي شريف تصريح کرد: در پرديس علم و فناوري دانشگاه صنعتي شريف دانشجويان مقطع کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکتري پذيرش مي‌شوند.


جذب دانشجو در رشته های ميان رشته ای پرديس جذب دانشجو در رشته های ميان رشته ای پرديس دانشگاه شریف جذب دانشجوی پردیس در تهران
اخبار روزنامه ها