آغاز به کار رسمی پرديس علوم و فناوری دانشگاه صنعتی شريف از بهمن ماه سال جاری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   06 آبان 1392-28 October 2013بازدید 1007آغاز به کار رسمی پرديس علوم و فناوری دانشگاه صنعتی شريف از بهمن ماه سال جاری

دکتر رضا روستا آزاد رييس دانشگاه صنعتي شريف از آغاز به کار رسمي پرديس خودگردان علوم و فناوري اين دانشگاه از بهمن‌ماه سال جاري خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از روابط عمومي وزارت علوم، دکتر روستا آزاد با بيان اينکه اين پرديس فعاليت خود را به طور غير رسمي از سال گذشته آغاز کرده است، گفت: سال گذشته دفتر گسترش وزارت علوم از ما خواست که دوره‌هاي کارشناسي پرديس بين‌الملل کيش دانشگاه را به تهران منتقل کنيم، بنابراين اين پرديس علوم و فناوري در مهرماه و بهمن ماه گذشته و مهرماه سال جاري با نام پرديس بين‌الملل کيش دانشگاه در مقاطع مختلف پذيرش دانشجو داشت.

وي با بيان اينکه اين پرديس در حال حاضر در مقاطع کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکتري دانشجو دارد، افزود: دانشجوياني که در اين مدت جذب شده‌اند، دانشجويان بسيار خوب و قوي و با معدل بالا در مقطع قبلي هستند.

به گفته رييس دانشگاه صنعتي شريف، پرديس علوم و فناوري  اين دانشگاه از بهمن‌ماه سال جاري با نام اصلي خود و به طور رسمي فعاليت خود را آغاز خواهد کرد.


زمان آغاز به کار پردیس دانشگاه شریف پردیس دانشگاه شریف دانشگاه صنعتی شریف شروع به کار پردیس دانشگاه شریف
اخبار روزنامه ها