فرصت مجدد برای ثبت‌نام در پردیس بین‌الملل دانشگاه‌ علوم‌پزشکی تهران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   18 آبان 1392-09 November 2013بازدید 2427فرصت مجدد برای ثبت‌نام در پردیس بین‌الملل دانشگاه‌ علوم‌پزشکی تهران

مهلت مجدد برای ثبت‌نام داوطلبان تحصیل در رشته‌های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش در آزمون نیمه متمرکز کنکور سراسری سال 93-92 در صورتی که تاکنون موفق به ثبت‌نام و ارسال مدارک خود نشده‌اند، می‌توانند تا روز یکشنبه 19 آبان ماه به سایت http://er.tums.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

لازم به ذکر است این دانشگاه از میان متقاضیان ثبت‌نام شده بر اساس سوابق تحصیلی شامل نمرات اخذ شده در طول دوران تحصیل در دوره متوسطه، نمره و رتبه کنکور سراسری، مصاحبه حضوری واجدین شرایط خود را انتخاب و به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌کند.

همچنین برای انجام مصاحبه و ثبت‌نام حضوری با در دست داشتن اصل مدارک لازم شخصاً به اتفاق والدین حضور یابند، بدیهی است حضور داوطلبین متقاضی الزامی است و عدم حضور در مصاحبه به منزله انصراف تلقی می‌شود.

زمان مرحله دوم مصاحبه حضوری متعاقبا اعلام می‌شود، افرادی که در دو الویت پذیرفته شده‌اند، حضور در جلسه مصاحبه برای هر دو رشته الزامی در روز تعیین شده الزامی است.

داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی http://ic.tums.ac.ir مراجعه کنند.


ثبت نام در پردیس دانشگاه بین الملل تهران ثبت نام در پردیس دانشگاهی ثبت نام در پردیس دانشگاه
اخبار روزنامه ها