پذیرش دانشجوی دکترای حرفه‌ای در واحد بین‌الملل علوم‌پزشکی کرمانشاه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   25 آبان 1392-16 November 2013بازدید 1563 پذیرش دانشجوی دکترای حرفه‌ای در واحد بین‌الملل علوم‌پزشکی کرمانشاه


معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از آغاز به‌کار شعبه بین‌الملل این دانشگاه با پذیرش 18 دانشجو خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر سیاوش وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به پذیرش دانشجو در ترم مهر ماه سال جاری در شعبه بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، اظهار داشت: در حال حاضر 18 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

به گفته وی در حال حاضر هشت رشته آمار زیستی، اپیدمیولوژی، بیوشیمی بالینی، پرستاری، مراقبت‌های ویژه، روانشناسی بالینی، علوم تشریحی، میکروب شناسی و مهندسی بهداشت محیط در مقطع کارشناسی ارشد در شعبه بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مستقر در شهرستان صحنه تدریس می‌شود.

وی تصریح کرد: علاوه بر این هشت رشته، رشته‌های دندانپزشکی، پزشکی و داروسازی این شعبه از دانشگاه نیز به احتمال زیاد از ترم آینده راه‌اندازی و 35 دانشجو در هر رشته پذیش می‌شود.

وی با بیان اینکه رشته‌های کارشناسی ارشد شعبه بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در شهرستان صحنه پذیرش دانشجو خواهند شد، خاطر نشان کرد: البته به دلیل کمبود امکانات فضای آموزشی پذیرش دانشجو در سه رشته دندانپزشکی، پزشکی و داروسازی در شهرستان کرمانشاه انجام خواهد شد.

وزیری میزان شهریه برای هر یک از رشته‌های ارائه شده در شعبه بین‌المللی دانشگاه عوم پزشکی کرمانشاه را متغیر دانست و خاطر نشان کرد: در هر سال به طور میانگین هر رشته حدود 10 تا 15 میلیون تومان هزینه در بر خواهد داشت.

وی با بیان اینکه افراد از کشورهای مختلف می‌توانند در شعبه بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ثبت نام کنند، اظهار داشت: با توجه به اینکه این شعبه از دانشگاه کار خود را به تازگی آغاز کرده تاکنون دانشجوی خارجی پذیرش نکرده‌ایم، اما در آینده به احتمال زیاد دانشجویانی عمدتا از کشورهامنطقه خواهیم داشت.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از برنامه‌های توسعه‌ای در زمینه پذیرش دانشجو، تجهیز منابع و تنوع رشته‌ها در شعبه بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: به دنبال این هستیم تا امکانات فیزیکی این دانشگاه را گسترش داده و رشته‌های جدیدی در آن راه‌اندازی کنی یم.


پذیرش دانشجوی دکترای حرفه‌ای پذیرش دانشجوی دکتری پذیرش دانشجوی دکتری در سال92 دانشگاه پردیس کرمانشاه تحصیل در دانشگاه پردیس کرمانشاه
اخبار روزنامه ها