پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در پردیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی از بهمن ماه سال جاری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   03 آذر 1392-24 November 2013بازدید 3649 پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در پردیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی از بهمن ماه سال جاریمعاون آموزشی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از موافقت قطعی شورای گسترش وزارت علوم با ایجاد پردیس این دانشگاه خبر داد.


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از ایسنا، دکتر جعفر احمدی اظهار کرد: شورای گسترش وزارت علوم با راه‌اندازی پردیس خودگردان در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) موافقت و مجوز قطعی پردیس را صادر کرده است و از نیمسال دوم سال 93-92 (بهمن ماه) فعالیت خود را آغاز می‌کند و در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد پذیرش دانشجو خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تمام زیرساخت‌های لازم برای پذیرش دانشجو در این پردیس آماده شده است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد، گفت: پردیس‌های دانشگاهی همان شعب دانشگاه‌ها هستند که با دریافت شهریه در مقاطع تحصیلات تکمیلی به ارائه آموزش می‌پردازند.

احمدی با اشاره به اهداف تأسیس پردیس‌های دانشگاهی، اظهار کرد: دانشگاه‌ها باید منابع مالی برای خود ایجاد کنند، بنابراین تأسیس پردیس‌های دانشگاهی، جذب دانشجوی خارجی، تنظیم قرارداد پژوهشی با دستگاه‌های خارج از دانشگاه، ایجاد دوره‌های آموزشی آزاد و مجازی و نیز سرمایه‌گذاری خیران از جمله راه‌هایی است که می‌توان به وسیله آن‌ها منابع مالی ایجاد کرد و دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در بیشتر این موارد فعال است و در آینده نیز فعال تر خواهد شد.

.

ثبت نام پردیس دانشگاهی ثبت نام در پردیس های دانشگاهی پردیس های دانشگاهی ثبت نام ارشد در پردیس های دانشگاهی ثبت نام دکتری پردیس های دانشگاهی
اخبار روزنامه ها