پذیرش دانشجوی ارشد در پردیس دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس و میزان شهریه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   01 دی 1392-22 December 2013بازدید 5838پذیرش دانشجوی ارشد در پردیس دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس و میزان شهریه

پردیس دانشگاهی (خودگردان) دانشگاه تربیت مدرس در نیمسال دوم سال تحصیلی 93-1392 در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته از طریق برگزاری آزمون اختصاصی دانشجو می پذیرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از: سرویس دانشگاهی ایسنا، ثبت‌نام در دوره‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های حقوق جزا و جرم شناسی و زیست شناسی-ژنتیک (علوم زیستی) پردیس دانشگاهی (خودگردان) دانشگاه تربیت مدرس تا 7 دی ماه از طریق سایت اینترنتی دانشگاه به نشانی http://www.modares.ac.ir ادامه دارد.

ادامه تحصیل فارغ التحصیلان کلیه رشته های کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، بلامانع است و در صورت قبولی دانشجو از رشته های کارشناسی غیر مرتبط با رشته کارشناسی ارشد، دانشجو موظف است دروس پیشنیاز لازم را به پیشنهاد گروه آموزشی بگذراند و هزینه دروس پیشنیاز را جداگانه پرداخت کند.

با توجه به مقررات آزمون اختصاصی، آزمون رشته هایی که مشمول آزمون کتبی شوند در روز پنج شنبه 26 دی ماه 1392 و آزمون رشته هایی که مشمول مصاحبه علمی و بررسی مدارک شوند مصاحبه علمی آنها در روز چهارشنبه 25 دی ماه 1392 برگزار می‌شود.

دوره آموزشی کلیه رشته های پردیس خودگردان دانشگاه مشابه دوره های روزانه به صورت آموزشی – پژوهشی خواهد بود و داوطلبان شاغل به تحصیل باید حداکثر تا 30 بهمن ماه به طور قطع فارغ التحصیل شوند.

پذیرش دانشجو در این دوره براساس احراز شرایط عمومی، اختصاصی، و کسب حد نصاب لازم در آزمون علمی انجام خواهد شد. حدنصاب لازم در آزمون توسط دانشگاه تعیین می گردد و در صورت عدم احراز آن توسط داوطلبان، پردیس خودگردان موظف به پذیرش و تکمیل ظرفیت در آن رشته نمی باشد.

دانشجویان پردیس دانشگاهی (خودگردان) از خدمات رفاهی از قبیل خوابگاه، وام تحصیلی، یارانه غذای دانشجویی و غیره برخوردار نمی باشند. لیکن، می‌توانند از امکانات آموزشی و کمک آموزشی مانند کتابخانه، مرکز رایانه و مرکز اسناد و مدارک علمی بدون پرداخت هزینه و همچنین از امکانات رفاهی موجود مانند رستوران، مجتمع ورزشی، ... به هزینه شخصی و طبق مقررات دانشگاه استفاده کنند.

همچنین پذیرفته شدگان مشمول خدمت وظیفه عمومی از تسهیلات معافیت تحصیلی بهره مند خواهند شد.

میزان شهریه دوره

شهریه تحصیلی دوره -چهار نیمسال- در رشته حقوق جزا و جرم شناسی 160 میلیون ریال و رشته ژنتیک 180 میلیون ریال است در صورت گذراندن دروس جبرانی، مردودی و ... و طولانی شدن دوره ی تحصیل بیش از چهار نیمسال تحصیلی، دانشجو باید شهریه تحصیلی دوره مازاد را وفق مقررات دانشگاه جداگانه پرداخت نماید.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات امور ثبت نام الکترونیکی می توانند با شماره تلفن 88976786 و 88976987 تماس حاصل کنند.


پردیس دانشگاهی پردیس دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس دانشگاه تربیت مدرس پذیرش دانشجوی دانشگاه تربیت مدرس
اخبار روزنامه ها