پذيرش دانشجو دكتري در سه رشته از بهمن ماه در پرديس بين‌المللي كيش دانشگاه تهران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشگاه بين المللی پردیس دانشگاهیارسال شده در   20 تیر 1388-11 July 2009بازدید 3475


پذيرش دانشجو دكتري در سه رشته از بهمن ماه در پرديس بين‌المللي كيش دانشگاه تهران

رييس پرديس بين‌المللي كيش دانشگاه تهران خبرداد: پذيرش دانشجو دكتري در سه رشته از بهمن ماه برخورداري ساكنان كيش از تخفيف 20 درصدي شهريه پرديس

رييس پرديس بين‌المللي كيش دانشگاه تهران

گفت: در صورتي كه ساكنان جزيره كيش در اين واحد دانشگاهي پذيرفته شوند از 20 درصد تخفيف شهريه برخوردار خواهند شد. به گزارش خبرنگار «صنفي ـ آموزشي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، نصرت الله ضرغام افزود: ساكنان كيش، فرزندان اساتيد دانشگاهي، فرزندان شاهد و افرادي كه در جشنواره هاي علمي صاحب امتياز شوند مي توانند از تخفيف اين دانشگاه بهره‌مند شوند. وي همچنين از آغاز دوره‌هاي آموزشي مقطع دكتري از نيمه دوم امسال در اين دانشگاه خبر داد و گفت:

پذيرش دانشجو دوره دكتري در پرديس بين‌المللي كيش دانشگاه تهران

از بهمن ماه سال جاري در سه رشته آغاز مي‌شود. وي تصريح كرد: در حال حاضر بيش از 400 دانشجو در 39 رشته در مقاطع تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد مشغول تحصيل هستند. به گفته ضرغام، با افزايش پذيرش دانشجو در اين دانشگاه، تعداد دانشجويان در سه رشته تحصيلي كارشناسي، كارشناسي ارشد و دوره دكتري به حدود 800 دانشجو بالغ خواهد شد. وي با تأكيد بر اينكه دولت بايد بخشي از هزينه‌هاي اين واحد دانشگاهي را تأمين كند، گفت: چنانچه اين واحد دانشگاهي در جزيره كيش راه‌اندازي نشده بود حداقل 80 درصد افراد پذيرفته شده به منظور ادامه تحصيل به دانشگاه هاي خارج از كشور مي‌رفتند. گفتني است پرديس بين‌المللي كيش دانشگاه تهران فعاليت خود را با 11 رشته تحصيلي در سال 1386 در جزيره كيش آغاز كرد.
اخبار روزنامه ها