انتشار کارنامه کنکور دستياري

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   22 اسفند 1389-13 March 2011بازدید 1299


دبير شوراي آموزش پزشکي و تخصصي وزارت بهداشت از انتشار کارنامه آزمون دستياري تخصصي پزشکي خبر داد و گفت: کارنامه دوره سي و هشتم يکشنبه به همراه پاسخنامه داوطلبان منتشر مي شود.
دکتر سيداميرمحسن ضيايي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کارنامه داوطلبان همراه با پاسخنامه منتشر مي شود و داوطلبان از ساعت 14 روز يکشنبه 22 اسفند تا ساعت 23 روز چهارشنبه 25 اسفند مهلت دارند نسبت به انتخاب رشته محل اقدام کنند.
وي افزود: افرادي که نمره بالاتر از 150 کسب کرده اند هم کارنامه و هم فرم انتخاب رشته خود را به صورت اينترنتي و از طريق مراجعه به سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي مي توانند مشاهده کنند و افرادي که نمره پايين تر از 150 کسب کرده اند فقط مي توانند نمره هاي خود را رويت کنند.
ضيايي اظهار داشت: براي افرادي که کارنامه صادر شده است اين فرصت هم فراهم است که در صورتي که نقص مدارکي به آنها اعلام شده، مدارک خود را نيز تکميل کنند.
وي گفت: پاسخنامه داوطلبان نيز بر روي سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي قرار دارد و داوطلبان با کد رهگيري خود مي توانند آن را مشاهده کنند.
دبير شوراي آموزش پزشکي وزارت بهداشت درباره اعلام رتبه هاي داوطلبان آزمون دستياري گفت: رتبه 100 نفر اول اعلام شده و از طريق کارنامه قابل دسترسي است.
وي درباره امکان انتخاب رشته براي داوطلبان دستياري افزود: داوطلبان آزمون دستياري در دوره سي و هشتم مي توانند 100 رشته محل را انتخاب کنند و براي تسهيل در انتخاب رشته آنها، دو جدول مرتبط با ظرفيت پذيرش در سايت قرار داده مي شود.
ضيايي يادآور شد: راهنماي انتخاب رشته براي داوطلبان آزمون دستياري پزشکي به همراه جدول ظرفيت پذيرش و ظرفيت مناطق محروم مرتبط با معاونت درمان فردا از سوي مرکز سنجش آموزش پزشکي منتشر مي شود.
به گزارش مهر، سي و هشتيمن دوره آزمون دستياري تخصصي پزشکي روز 28 بهمن ماه 89 همزمان در 18 شهر کشور با شرکت 15 هزار و 182 داوطلب برگزار شد.

اخبار روزنامه ها