پایان مهلت ثبت نام کنکور آزاد در ساعت 24 امشب/ جزئیات اعلام سوابق تحصیلی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   25 اسفند 1389-16 March 2011بازدید 1660


مهلت ثبت نام در کنکور سراسری دانشگاه آزاد ساعت 24 چهارشنبه 25 اسفند ماه پایان می یابد و مهلت اعلام شده دیگر تمدید نمی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت نام در این آزمون نشده اند تا امروز چهارشنبه فرصت دارند نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند.

داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. سه کارت آزمون برای رشته های پزشکی، غیرپزشکی و نظام پاره وقت قابل خریداری به صورت اینترنتی است.

بر اساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد داوطلبان آزمون سراسری سال 1390 است که در یکی از سال‌های 84 تا 89 دیپلم خود را اخذ کرده اند می توانند کارنامه نمرات خود را مشاهده کنند. داوطلبانی که سال 83 و یا قبل از آن دیپلم خود را اخذ کرده اند برای ثبت نام نیازی به این سیستم ندارند.

داوطلبان باید تا تاریخ 25 اسفند 89 همراه با مدرک دیپلم متوسطه، کارنامه فارغ التحصیلی، کارت ملی و شناسنامه و یک نسخه کپی آنها ترجیحا" به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرک دیپلم و در صورت عدم امکان به نزدیکترین اداره محل سکونت یا کار خود مراجعه کنند و هفته اول اردیبهشت ماه برای ثبت نام به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه کنند.

در صورت عدم مراجعه داوطلب و عدم تحویل مدارک مذکور تا تاریخ اعلام شده وزارت آموزش و پرورش هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم ثبت نام در آزمون سراسری سال 90 نخواهد داشت. داوطلبان باید کد سوابق تحصیلی را یادداشت و در زمان ثبت نام نهایی آن را در محل مربوطه وارد کنند.

به گزارش مهر، آزمون رشته های غیرپزشکی روزهای پنجشنبه و جمعه 16 و 17 تیرماه 90 و آزمون رشته های پزشکی دانشگاه آزاد روزجمعه 31 تیرماه 90 برگزار می شود.

اخبار روزنامه ها