شرایط ثبت نام مشمولان در کنکور ارشد پزشکی اعلام شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   22 فروردین 1390-11 April 2011بازدید 1585


مرکز سنجش پزشکی ضمن تشریح شرایط ثبت نام مشمولان در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی اعلام کرد مهلت مجدد برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات در این آزمون تا فردا 23 فروردین ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبانی که تاکنون به هر دلیلی نتوانسته اند در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کنند می توانند تا 23 فروردین ماه سال جاری در این آزمون ثبت نام کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی کلیه فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری حرفه ای که نظام وظیفه خود را انجام نداده اند، مجاز به شرکت مجدد در آزمونهای کارشناسی ارشد نیستند و در صورت فراغت یا انصراف از تحصیل باید برای رسیدگی به وضعیت مشمولیت خود را به سازمان وظیفه عمومی ناجا معرفی کنند.

داوطلبان باید مدارک ثبت نامی خود را به صورت اسکن و خوانا به سایت مرکز سنجش ارسال کنند. همچنین افرادی که مایل به تصحیح، ویرایش اطلاعات و ارسال مدارک تکمیلی در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 هستند نیز می توانند تا 23 فروردین نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در چهار نوبت صبح و بعدازظهر در روزهای 2 و 3 تیرماه در 24 شهر و 54 رشته برگزار می شود و کارتهای ورود به جلسه نیز در 29 خرداد تا 3 تیرماه توزیع می شود.


کنکور ارشد پزشکی مشمولان
اخبار روزنامه ها