اعلام شرايط ثبت نام مشمولان در کنکور ارشد پزشکي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   23 فروردین 1390-12 April 2011بازدید 1379


مرکز سنجش پزشکي ضمن تشريح شرايط ثبت نام مشمولان در آزمون کارشناسي ارشد گروه پزشکي اعلام کرد مهلت مجدد براي ثبت نام و ويرايش اطلاعات در اين آزمون تا فردا 23 فروردين ادامه دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، داوطلباني که تاکنون به هر دليلي نتوانسته اند در آزمون کارشناسي ارشد ثبت نام کنند مي توانند تا 23 فروردين ماه سال جاري در اين آزمون ثبت نام کنند.
بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکي کليه فارغ التحصيلان و دانشجويان دکتري حرفه اي که نظام وظيفه خود را انجام نداده اند، مجاز به شرکت مجدد در آزمونهاي کارشناسي ارشد نيستند و در صورت فراغت يا انصراف از تحصيل بايد براي رسيدگي به وضعيت مشموليت خود را به سازمان وظيفه عمومي ناجا معرفي کنند.
داوطلبان بايد مدارک ثبت نامي خود را به صورت اسکن و خوانا به سايت مرکز سنجش ارسال کنند. همچنين افرادي که مايل به تصحيح، ويرايش اطلاعات و ارسال مدارک تکميلي در آزمون کارشناسي ارشد سال 90 هستند نيز مي توانند تا 23 فروردين نسبت به ويرايش اطلاعات خود اقدام کنند.
به گزارش مهر، آزمون کارشناسي ارشد گروه پزشکي در چهار نوبت صبح و بعدازظهر در روزهاي 2 و 3 تيرماه در 24 شهر و 54 رشته برگزار مي شود و کارتهاي ورود به جلسه نيز در 29 خرداد تا 3 تيرماه توزيع مي شود.


ثبت نام مشمولان در کنکور ارشد پزشکي
اخبار روزنامه ها