ثبت‌نام کنکور کاردانی دانشگاه آزاد تا شنبه/ اعلام ضوابط برای هنرستانیها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   04 خرداد 1390-25 May 2011بازدید 2446


ثبت نام در آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا روز شنبه 7 خردادماه جاری ادامه دارد که در این کنکور 200 هزار نفر پذیرفته می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام در آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا روز شنبه 7 خرداد ادامه دارد و تنها دارندگان مدرک دیپلم در یکی از شاخه های فنی و حرفه ای یا کار و دانش نظام جدید متوسطه یا دارندگان دیپلم کامل هنرستان نظام قدیم متوسطه می توانند در رشته متجانس با رشته فارغ التحصیلی خود در این آزمون ثبت نام کنند.

داوطلبان با مراجعه به دفاتر پستی در سراسر کشور و با تهیه دفترچه راهنما و کارت اعتباری نسبت به ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی www.azmoon.org اقدام کنند.
همزمان با عرضه کارت اعتباری در مراکز پستی سراسر کشور، فروش اینترنتی کارت اعتباری ثبت نام نیز از طریق این پایگاه صورت می گیرد.
آزمون کاردانی پیوسته سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی تنها در سیستم نظام جدید آموزش و پرورش انجام می شود و داوطلبانی که دارای دیپلم هنرستان نظام قدیم متوسطه هستند، در صورت شرکت در این آزمون باید به سئوالات نظام جدید پاسخ دهند.
به گزارش مهر، آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی، با پذیرش 200 هزار نفر، در یک نوبت و در روز شنبه اول مردادماه 90 برگزار می شود.


ثبت‌نام کنکور کاردانی دانشگاه آزاد
اخبار روزنامه ها