امکان تغيير اولويت در انتخاب رشته کنکور ارشد پزشکي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   28 خرداد 1390-18 June 2011بازدید 2082


رئيس مرکز سنجش آموزش پزشکي از آغاز انتخاب رشته کنکور ارشد پزشکي از 28 خرداد خبر داد و گفت: داوطلبان در مدت زمان تعيين شده مي توانند انتخاب رشته کنکور کارشناسي ارشد پزشکي را انجام دهند.

دکتر جبرائيل نسل سراجي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کليه داوطلبان مي توانند در روزهاي 28 خرداد تا 3 تيرماه همزمان با انتخاب محل تحصيل، کارت ورود به جلسه آزمون را نيز دريافت کنند.

وي درباره افزايش ظرفيت پذيرش در کنکور کارشناسي ارشد پزشکي گفت: ظرفيت برخي از رشته ها افزايش خواهند يافت و در زمان مقتضي به داوطلبان اطلاع رساني مي شود.

رئيس مرکز سنجش آموزش پزشکي گفت: آزمون در روزهاي ابتدايي تيرماه برگزار مي شود اما افراد پس از اعلام ظرفيت ها و برگزاري آزمون، در صورت افزايش ظرفيت در رشته مورد علاقه داوطلب مي توانند نسبت به تغيير اولويت هاي انتخابي خود اقدام کنند.

وي خاطرنشان کرد: ظرفيت اوليه پذيرش در کنکور کارشناسي ارشد پزشکي همزمان با انتخاب رشته داوطلبان منتشر مي شود.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسي ارشد گروه پزشکي در 54 رشته برگزار مي شود که بر اساس اعلام مرکز سنجش، آزمون 19 رشته در نوبت صبح 2 تيرماه، آزمون 16 رشته در نوبت عصر 2 تيرماه و آزمون 19 رشته در نوبت صبح 3 تيرماه به طور همزمان در سراسر کشور در 24 شهر و با رقابت حدود 53 هزار نفر برگزار خواهد شد.


کنکور ارشد پزشکي
اخبار روزنامه ها