امكان مجدد ثبت‌نام كنكوري‌ها در دانشگاه‌هاي پيام‌نور و غير انتفاعي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   05 تیر 1390-26 June 2011بازدید 4911


خبرگزاري فارس: معاون سازمان سنجش آموزش كشور از امكان مجدد داوطلبان كنكور 90 براي ثبت‌نام در دانشگاه پيام‌نور و مؤسسات غير انتفاعي خبر داد.

ابراهيم خدايي معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس با بيان اينكه امكان مجددي براي ثبت‌نام داوطلبان كنكور 90 در دانشگاه پيام‌نور و مؤسسات غير انتفاعي ايجاد شده است، گفت: داوطلباني كه در زمان ثبت‌نام موفق به اعلام علاقمندي به مؤسسات غير انتفاعي و دانشگاه پيام‌نور نشده‌اند، مي‌توانند از 5 تير ماه تا 16 تير ماه نسبت به ثبت‌نام در اين مراكز اقدام كنند.

وي با بيان اينكه ثبت‌نام مجدد در مؤسسات غير انتفاعي و دانشگاه پيام‌نور به صورت الكترونيكي از طريق كارت‌هاي بانكي عضو شتاب صورت مي‌پذيرد، گفت: داوطلبان بايد با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور و پرداخت مبلغ 34 هزار ريال به صورت الكترونيكي از طريق كارت‌هاي بانكي عضو شتاب بر اساس دستور العمل مندرج در سايت نسبت به ثبت‌نام در مؤسسات غير انتفاعي و دانشگاه پيام‌نور اقدام كنند.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اينكه توزيع كارت كنكور 90 از فردا 5 تير ماه آغاز مي‌شود، گفت: داوطبان كنكور 90 مي‌توانند در صورت مشاهده مشكل در كارهاي ورودي خود از 6 تير ماه به باجه‌هاي رفع نقص مراجعه كرده و مشكلات كارت را برطرف كنند.

وي همچنين در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود خطاب به داوطلباني كه اطلاعاتي پرونده خود را گم كرده‌اند و به همين دليل نمي‌توانند كارت ورود به جلسه كنكور خود را دريافت كنند، گفت: اين دسته از داوطلبان مي‌توانند از 6 تير ماه با مراجعه به باجه‌هاي رفع نقص به همراه شناسنامه و كارت ملي كارت ورود به جلسه كنكور خود را دريافت كنند.


امكان مجدد ثبت‌نام كنكوري‌ها
اخبار روزنامه ها