با اعلام هشدارهاي حفاظتي كنكور90 غير پزشكي دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   14 تیر 1390-05 July 2011بازدید 1883


رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام هشدارهاي حفاظتي آزمون سراسري 90 رشته‌هاي غيرپزشكي دانشگاه آزاد، گفت: متخلفان از يك تا 10 سال از شركت در كليه آزمون‌ها چون آزاد و دولتي محروم مي‌شوند.

دكتر سيد عبدالله سجادي جاغرق در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به مهلت رفع نقص كارت ورود به جلسه آزمون تا فردا چهارشنبه 15 تير، اظهار كرد: داوطلبان بايد به هنگام دريافت کارت ورود به جلسه نسبت به انطباق اطلاعات فردي مندرج در کارت ورود به جلسه و همچنين عکس الصاقي و رشته شهر انتخابي جداً دقت كنند و در صورت مشاهده هرگونه مغايرت به باجه‌هاي رفع نقص مراجعه كنند.

وي با بيان اينكه همراه داشتن هرگونه وسيله ارتباطي و الکترونيکي در جلسه آزمون برابر با محروميت از شركت در جلسه آزمون است، تصريح كرد: همراه داشتن و همچنين هرگونه استفاده وسايل الکترونيکي و مخابراتي نظير تلفن همراه و ... حتي به صورت خاموش موجب ابطال نتيجه آزمون و محروميت از شرکت در کليه آزمون‌هاي سراسري اعم از آزاد و دولتي از يک تا ده سال خواهد شد.

رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد با تاكيد بر اينكه داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي جداً پرهيز كنند، خاطرنشان كرد: همراه داشتن نت، جزوه و همچنين هرگونه تبادل اطلاعات در جلسه آزمون تخلف محسوب مي‌شود و با متخلفين شديداً برخورد خواهد شد.

سجادي افزود: داوطلبان بايد قبل از آغاز پاسخ دادن به سئوالات، شماره داوطلبي درج شده بر روي پاسخنامه را با شماره مندرج بر روي کارت ورود به جلسه و همچنين شماره صندلي خود مطابقت داده و در صورت مغايرت موضوع را بلافاصله به مسئول حوزه اطلاع دهند.

وي با بيان اينكه استفاده از ماشين حساب براي کليه داوطلبان رشته‌هاي مختلف ممنوع است، تاكيد كرد: داوطلبان تا پايان زمان آزمون حق خروج از حوزه برگزاري را ندارند.

رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد با تاكيد بر اينكه در صورت حضور فرد ديگري به جاي داوطلب اصلي در جلسه آزمون، فرد جايگزين به مراجع قضائي تحويل داده مي‌شود، اظهار كرد: در اينصورت با داوطلب مطابق مقررات برخورد قانوني خواهد شد.

وي با تاكيد بر اينكه انجام هرگونه عملي که منجر به ايجاد بي نظمي در حوزه برگزاري شود، تخلف محسوب مي‌شود و با خاطي به شدت برخورد خواهد شد، گفت: ارائه هرگونه اطلاعات مجعول در زمان ثبت‌نام و شرکت در آزمونهاي دانشگاه با هويت جعلي جرم محسوب شده و ضمن محروميتهاي شديد، مجازاتهاي کيفري سنگيني را براي متخلفين به دنبال خواهد داشت.

وي افزود: تحويل کليه اوراق امتحاني پاسخنامه و دفترچه سئوال پس از اتمام وقت قانوني به مسئولين مربوطه الزامي است و در صورت بروز هرگونه مشکلي در اين زمينه فرد داوطلب مسئول خواهد بود.

سجادي در خاتمه گفت: همراه داشتن کارت شناسايي معتبر چون اصل کارت ملي يا اصل شناسنامه در کليه مراحل آزمون الزامي است.


با اعلام هشدارهاي حفاظتي كنكور90 غير پزشكي دانشگاه آزاد
اخبار روزنامه ها