تخلف و تقلبي از كنكور فني‌وحرفه‌اي تا كنون گزارش نشده است

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   08 امرداد 1390-30 July 2011بازدید 1686


جلال طباطبايي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس با بيان اينكه آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني‌وحرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي غير‌انتفاعي در 41 كدرشته امتحاني روز گذشته برگزار شد، افزود: آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني‌وحرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي غير‌انتفاعي در 66 شهرستان كشور در 2 نوبت صبح و بعدازظهر 7 مردادماه برگزار شد.

وي با بيان اينكه در آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني‌وحرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي غير‌انتفاعي 125 هزار و 92 نفر پذيرش مي‌شوند، گفت: البته اين آمار، آمار اوليه است و احتمال تغيير آن وجود دارد و از 125 هزار و 92 نفر، 34 هزار و 65 نفر در دوره‌هاي روزانه، 15 هزار و 27 نفر در دوره‌هاي شبانه و 76 هزار داوطلب در مؤسسات غيرانتفاعي پذيرش مي‌شوند.

وي گفت: تا كنون هيچ تخلف و تقلبي از آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني‌وحرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي غير‌انتفاعي به سازمان سنجش آموزش كشور گزارش نشده است و اين آزمون در كمال صحت و سلامت برگزار شد.

طباطبايي درباره زمان اعلام نتايج نهايي آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده‌هاي فني‌وحرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي غير‌انتفاعي گفت: نتايج نهايي اين آزمون در هفته آخر شهريورماه اعلام مي‌شود.


كنكور فني‌وحرفه‌اي
اخبار روزنامه ها