آغاز ثبت‌نام کنکور سراسری 91 از ساعت 14 امروز

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   16 آذر 1390-07 December 2011بازدید 1957


آغاز ثبت‌نام کنکور سراسری 91 از ساعت 14 امروز/ امکان ثبت نام به 2 روش
قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز ثبت نام آزمون سراسری سال 91 گفت: داوطلبان از ساعت 14 امروز 16 آذرماه می توانند در آزمون سراسری سال 91 ثبت نام کنند.

ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش پس از خریداری کارت اعتباری و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام در این آزمون ثبت نام کنند.

وی افزود: همچنین داوطلبان می توانند با مراجعه به باجه های پستی ضمن خرید کارت اعتباری ثبت نام، دفترچه راهنما را دریافت کنند و پس از آن با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در آزمون سراسری 91 اقدام کنند.

وی یادآور شد: داوطلبان هر گروه آزمایشی می توانند علاوه بر ثبت نام در گروه مربوطه، در آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی و هنر نیز شرکت کنند.

قائم مقام سازمان سنجش اضافه کرد: ثبت نام در آزمون سراسری سال 91 از روز چهارشنبه 16 آذر آغاز می شود و تا 25 آذرماه 90 ادامه دارد. داوطلبانی که تا زمان ثبت نام، اطلاعات سوابق تحصیلی خود را دریافت نکنند می توانند در روزهای 30 بهمن تا 3 اسفند ماه سال 90 در آزمون ثبت نام کنند.

وی تاکید کرد: دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند، حق ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 91 را ندارند و در صورت شرکت در آزمون به عنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

به گزارش مهر، آزمون سراسری سال 91 در روزهای 8، 9 و 10 تیرماه 91 برگزار می شود و کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی در روزهای 4 تا 7 تیرماه منتشر می شود.


آغاز ثبت‌نام کنکور سراسری 91
اخبار روزنامه ها