ثبت‌نام کنکور سراسری 91 با امکان دریافت کدپیگیری سوابق تحصیلی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   17 آذر 1390-08 December 2011بازدید 4364


ثبت‌نام کنکور سراسری 91 با امکان دریافت کدپیگیری سوابق تحصیلی


ثبت نام آزمون سراسری سال 91 از چهارشنبه 16 آذرماه آغاز شد و داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش در آزمون سراسری ثبت نام کنند.

به گـــــزارش پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، داوطلبان تا روز 25 آذرمــــاه 90
می توانند در آزمون سراسری ثبت نام کنند.
داوطلبانی که تا زمان ثبت نام، اطلاعات سوابق تحصیلی خود را دریافت نکنند می توانند در روزهای 30 بهمن تا 3 اسفند ماه سال 90 در آزمون ثبت نام کنند.

داوطلبان علاوه بر اینکه می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش پس از خریداری کارت اعتباری و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام در این آزمون ثبت نام کنند، می توانند با مراجعه به باجه های پستی ضمن خرید کارت اعتباری ثبت نام، دفترچه راهنما را دریافت کنند و پس از آن با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در آزمون سراسری 91 اقدام کنند.

آزمون سراسری سال 91 در روزهای 8، 9 و 10 تیرماه 91 برگزار می شود و کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی در روزهای 4 تا 7 تیرماه منتشر می شود.

دانش آموزان داوطلب آزمون سراسری سال 91 می توانند اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی خود را مشاهده و بررسی کنند و کد پیگیری سوابق تحصیلی را دریافت کنند.

سیستم سوابق تحصیلی، مخصوص داوطلبان آزمون سراسری سال 91 است که در یکی از سالهای 1384، 1385، 1386، 1387، 1388 ، 1389 یا 1390 که دیپلم خود را در یکی از رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی یا علوم و معارف اسلامی اخذ کرده اند.

سایر داوطلبانی که سال 1383 و قبل از آن دیپلم خود را اخذ کرده اند یا شامل بند بالا نیستند نیازی به مراجعه به این سیستم ندارند و برای ثبت نام به سایت سازمان مراجعه کنند.

اگر داوطلب از طریق هیچ یک از روشهای جستجو نتواند اطلاعات دانش آموزی خود را مشاهده کند در اسرع وقت به سایت آموزش و پرورش به آدرس dipcode.medu.ir مراجعه و از تاریخ 30 بهمن 90 تا 3 اسفند 90 برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

در صورت عدم مراجعه داوطلب و عدم تحویل مدارک مذکور تا مهلت فوق، وزارت آموزش و پرورش هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم ثبت نام اینگونه داوطلبان در آزمون سراسری سال 91 نخواهد داشت.

در صورتی که تمامی اطلاعات نمایش داده شده در صفحه مورد تأیید داوطلب باشد کد سوابق تحصیلی برای ثبت نام در آزمون سراسری به داوطلب نمایش داده می‌شود که لازم است این کد را یادداشت و در زمان ثبت نام نهایی آن را در محل مربوط وارد کند.

ثبت‌نام کنکور،سراسری 91،دریافت کد پیگیری،سوابق تحصیلی،کنکور سراسری 
اخبار روزنامه ها