امکان ثبت نام اینترنتی کنکور 91 در دفاتر پستی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   19 آذر 1390-10 December 2011بازدید 2140

امکان ثبت نام اینترنتی کنکور 91 در دفاتر پستی


به گزارش پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر : شرکت پست با استفاده از خطوط پرسرعت اینترنت علاوه بر فروش مدارک ثبت‌ نام کنکور 91 ، امکان سرویس‌دهی به داوطلبان را در باجه‌های مرکزی و برخی از دفاتر پستی منتخب فراهم کرده است.

همزمان با آغاز ثبت نام کنکور سال 91 ، با تدابیر اتخاذ شده توسط مسئولان شرکت پست و در جهت رفاه حال متقاضیان ورود به دانشگاه، دفاتر پستی سراسر کشور با بهره‌گیری از فناوریهای نوین ارتباطی آماده خدمت‌رسانی به داوطلبان هستند.

در حالی که فرصت 10 روزه ثبت نام دانشگاه سراسری از 16 آذرماه آغاز شده است، دفاتر پستی شرکت پست ایران نیز آمادگی خود را برای ارائه خدمات به متقاضیان اعلام کرده اند.
دفاتر پستی علاوه بر فروش مدارک ثبت‌نام دانشگا‌ه‌ها، با استفاده از خطوط پرسرعت اینترنت توانایی سرویس‌دهی به داوطلبان در باجه‌های مرکزی و برخی از دفاتر پستی منتخب، دفاتر شهرستان‌های تابعه و کلیه دفاتر ICT روستایی در سطح استان‌ها را دارند.
شرکت پست در روزهای اخیر از متقاضیان شرکت در کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد ناپیوسته سازمان سنجش آموزش کشور و دوره‌های ترمی دانشگاه علمی کاربردی این سازمان نیز ثبت‌نام به عمل آورده و قرار است از 27 آذرماه ثبت‌نام کنکور کارشناسی و از 17 دی ماه کارشناسی ارشد دانشگاه‌ آزاد را نیز آغاز کند.
شرکت پست به تازگی با تجهیز دفاتر خود به شبکه اینترانت با خطوط پرسرعت (ADSL)  سرویس قبول ثبت‌نام دانشگاه‌ها را در این دفاتر فراهم آورده که این اقدام رفاهی با فراهم کردن رضایت مشتریان، کاهش هزینه‌ و ترددهای غیرضروری آنها به شهر را نیز به دنبال خواهد داشت.
ثبت نام اینترنتی کنکور 91 دفاتر پست
اخبار روزنامه ها