فرصت مجدد ثبت نام جاماندگان کنکور آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کنکورارسال شده در   23 بهمن 1390-12 February 2012بازدید 3970فرصت مجدد ثبت نام جاماندگان کنکور آزاد

جاماندگان از نام نویسی در کنکور سراسری پزشکی و غیرپزشکی 91 دانشگاه آزاد اسلامی از 30 بهمن ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، جاماندگان از نام نویسی کنکور سراسری پزشکی و غیرپزشکی 91 دانشگاه آزاد اسلامی از 30 بهمن تا 3 اسفندماه فرصت ثبت نام مجدد دارند.

این دسته از داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org نسبت به دریافت دفترچه راهنما و خرید کارت اعتباری اقدام کنند. همچنین امکان خرید شناسه کارت اعتباری از طریق خودپردازهای بانک ملی نیز فراهم می شود.

داوطلبانی که در دوره نخست ثبت نام کامل خود را انجام داده اند و قصد تغییر رشته دارند می توانند در این فرصت به وجود آمده بار دیگر به منظور تغییر رشته ثبت نام مجدد انجام دهند.

پس از این نام نویسی، ثبت نام اول آنان که در دوره پیش صورت گرفته لغو می شود و کارت ورود به جلسه برای آنان بر اساس ثبت نام دوم صادر خواهد شد.

آزمون رشته‌های غیرپزشکی دانشگاه آزاد در روزهای 15 و 16 تیر ماه 91 و آزمون رشته‌های گروه علوم پزشکی 29 تیرماه 91 برگزار می‌شود.

نتایج نهایی کنکور سراسری دانشگاه آزاد در نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود و حدود 350 تا 400 هزار نفر در آزمون 91 پذیرفته خواهند شد.


زمان ثبت نام کنکور آزاد سراسری پزشکی غیرپزشکی
اخبار روزنامه ها